Gość: pampan
IP: *.adsl.inetia.pl
19.02.13, 15:32
Szukam osób które były. Mam kilka pytań
Które fakultety warto wykupić, a które można sobie darować
Czy na przelotach wewnętrznych rygorystycznie przestrzegają wagi bagażu
Czy w pobliżu hoteli na trasie sa sklepy restauracje itp
W programie są obiady. Co z kolacjami?