04.05.13, 20:44
Witam! Czy ktoś z Was wysyłał dziecko na obóz harcerski do Centurii? Chciałabym zapytać o namioty, sanitariaty, warunki, czy jest na miejscu jakiś murowany budynek stoówka, świetlica, jakieś zabezpieczenie np. przed burzą? Po raz pierwszy wysyłam dziecko na taki obóz
Obserwuj wątek
    • Gość: greg Re: Centuria IP: *.rudaslaska.vectranet.pl 05.05.13, 06:52
      tak zaraz po przyjeździe każdy dzieciak otrzymuje indywidualny piorunochron i specjalny kosmiczny kombinezon ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka