18.05.13, 14:22
Lecimy w czerwcu, pierwszy raz na 2 tyg, 2 doroslych+5-latka+8miesieczna corka.
Ciekawi mnie,do ilu walizek daliscie rade sie spakowac?
Czy uda mi sie wszystko zebrac w 2?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka