ambuk 18.05.13, 14:22 Lecimy w czerwcu, pierwszy raz na 2 tyg, 2 doroslych+5-latka+8miesieczna corka. Ciekawi mnie,do ilu walizek daliscie rade sie spakowac? Czy uda mi sie wszystko zebrac w 2? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj