Gość: Autostop IP: *.it-net.pl 18.04.05, 14:11 Jeśli jesteś odważny i nie zależy Ci na kasie podróżuj z EuroBus. Historia mojej podróży z tą firmą na stronie www.buseuro.webpages.pl/ zapraszam badzo może ktoś uniknie mojego losu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj