IP: *.it-net.pl 18.04.05, 14:11
Jeśli jesteś odważny i nie zależy Ci na kasie podróżuj z EuroBus. Historia
mojej podróży z tą firmą na stronie www.buseuro.webpages.pl/ zapraszam
badzo może ktoś uniknie mojego losu.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka