Dodaj do ulubionych

Fun Club - Ostrzegam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.06, 21:05
Ostrzegam przed biurem Fun Club z Poznania,sa nierzetelni,oferta jest
niezgodna ze stanem faktycznym.Korzystalismy z ich oferty we
Wloszech,najpierw na tydzien przed wyjazdem,zmienili nam miejscowosc w ktorej
mielismy wypoczywac,twierdzac,ze bedzie lepszy hotel buhahaha a tymczasem
pokoje usytuowane na strychu z kratami w oknach a mialy byc komfortowe,przez
caly pobyt brak rezydenta,pomimo iz w umowie wyraznie widnieje zapis,ze przez
caly czas bedzie sie nami opiekaowal a zostalismy pozostawieni sami
sobie,kompletnie biuro nie interesowalo sie co sie z nami dzieje,poza
tym,piloci tragiczni,nieznajacy w ogole trasy,wyjazd opozniony o kilka
godzin,bez powiadamiania nas i wiele innych spraw na kazdym kroku.Do tego,ani
jednego slowa przepraszam,byli uprzejmi tylko w chwili pobierania
pieniedzy,potem wszystko sie zmienilo...Az dziwne,ze takie biura jeszcze maja
racje bytu.Naprawde OSTRZEGAM przed beznadziejna oferta z Fun Clubu.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka