Dodaj do ulubionych

Krakow - Istambul

IP: *.ksk.net.pl / 192.168.2.* 02.07.03, 12:03
witam wszystkich,
czy ktos wybiera sie na poczatku sierpnia samochodem do istambulu (albo
przynajmniej do bulgarii) i ma wolne miejsca????
pozdr.
A.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka