Gość: A. IP: *.ksk.net.pl / 192.168.2.* 02.07.03, 12:03 witam wszystkich, czy ktos wybiera sie na poczatku sierpnia samochodem do istambulu (albo przynajmniej do bulgarii) i ma wolne miejsca???? pozdr. A. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj