IP: *.acn.waw.pl 20.12.03, 11:24
Mam pytanie czy ktos z was byl w tym cudownym kraju?? Mozecie mi powiedziec
jak drogi jest ten kraj??
Obserwuj wątek
    • Gość: Stefan Droga Norwegia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.03, 01:29
      Jest równie drogi - co cudowny. Jeden z najdroższych w Europie, o ile nie
      najdroższy.
    • Gość: Zielony Re: Norwegia IP: *.proxy.aol.com 21.12.03, 06:31
      Zabójcy wielorybów. Nigdy!
      • packowski Wieloryby. 21.12.03, 07:00

        Nalezy wybic Norwegow i adoptowac Norwezki.
    • Gość: milo Re: Norwegia IP: *.waw / 213.195.142.* 24.12.03, 10:36
      Hei pa Deg
      Bylam trzy lata. Na szczescie pracowalam przy dzieciach, wiec miala wikt i
      opierunek za darmo plus troche kaski na wlasne wydatki. Zycie jest drogie:
      oplaty za mieszkanie i jedzenie. Benzyna rowniez (choc sami wydobywaja!). Ale
      jest pieknie. Wszystko zalezy co chcesz zobaczyc. W Norwegii to tylko natura,
      gory to plaskowyze wysokogorskie, wiec nie trzeba byc wytrawnym gorolazem. Poza
      tym inny system oznakowania szlakow (nie ma kolorow !). Wiekszosc domkow w
      gorach (nalezacych to Norweskiego Towarzystwa Turystyczneo) nie ma obslugi i
      klucze pobiera w biurze Tow. przed wyruszeniem w gory. Wszedzie dogadasz sie po
      angielsku, no chyba ze bedzie to 80-letnia staruszka lub niemowalk w wozeczku
      ;-)). Warto zobaczyc fiordy na Zachodzie, lodowce (np. Jotunheimen), i zapewne
      midnight Sun na Nordkapie (niestety tam nie dotarlam). Przezycia nieziemskie i
      zapierajace dech w piersiach. No raj dla narciarzy - szczegolnie begaczy choc i
      pieknych i wspaniale utrzymanych osrdokow zjazdowych co nie miara (polecam
      goraco Hemsedalen gdzie czesto pod koniec sezonu na szczytach sa koncerty !!!).
      Ha det bra!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka