Gość: koziki
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
16.02.04, 08:25
hurraaaa! zobaczyłam te magiczne dwie kreseczki i nadal jestem w wielkim
szoku, nie mogę uwierzyć, ale się cieszę !!!!!!!!!
Ale od razu milion mysli przychodzi mi do głowy
- kiedy iść do gina?
- czy zrobić test z krwi?
- czy dalej brać duphaston?
Podpowiedzcie dziewczyny
Pozdrawiam i wysyłam wiruski!!!!!!!!