katarzyna50-0 28.06.11, 14:56 słuchajcie ale numer mam córcię pięciomiesięczną z in vitro. I teraz nagle przy 5 procentowych sz\nsach na naturalne zajście jestem w ciąży, a mówili że męża żołnierze do d..... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hanusia26 Re: hit sezonu 28.06.11, 15:01 O Ja!!! szok!!!super!!!!moje GRATULACJE!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
19kasia Re: hit sezonu 28.06.11, 15:12 Jednak nie wszyscy mają pecha. Gratuluję Szczęściaro!!! Odpowiedz Link Zgłoś
camila111 Re: hit sezonu 28.06.11, 15:37 Ja cię kręce ale niespodzianka Gratuluje ekspresowej drugiej ciąży Odpowiedz Link Zgłoś
sofi75 katarzyna :) 29.06.11, 11:26 Ale jaja! Gratulacje po pierwsze! Po drugie - jak mozna do Ciebie zamejlowac? Gazetowy odbija poczte ... Jesli mnie nie pamietasz, to przypomne jedynie ze z tego samego miasta jestesmy Odpowiedz Link Zgłoś
lamciad Re: katarzyna :) 01.07.11, 10:44 Super! Moja koleżanka jak urodziła pierwsze dziecko z in vitro to wychodząc ze szpitala usłyszała od lekarza "do zobaczenia wkrótce",zaśmiała się,a on oko do niej puścił i mówi: "po in vitro szybko panie wracają z naturalną ciązą" i się nie pomylił,równo rok później znowu była w ciąży Odpowiedz Link Zgłoś
przyszla_mamuska Re: hit sezonu 01.07.11, 17:57 ale jaja )))) nieźle "narozrabialiście" gratulacje!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
przyszla_mamuska a swoją drogą... 01.07.11, 18:03 ja jeszcze nawet nie dostałam okresu po porodzie jak mój łobuz dalej tak będzie cycusiował to ani za rok nie dostanę haha Odpowiedz Link Zgłoś