Dodaj do ulubionych

hit sezonu

28.06.11, 14:56
słuchajcie ale numer mam córcię pięciomiesięczną z in vitro. I teraz nagle przy 5 procentowych sz\nsach na naturalne zajście jestem w ciąży, a mówili że męża żołnierze do d.....
Obserwuj wątek
    • hanusia26 Re: hit sezonu 28.06.11, 15:01
      O Ja!!! szok!!!super!!!!moje GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!
      • 19kasia Re: hit sezonu 28.06.11, 15:12
        Jednak nie wszyscy mają pecha. Gratuluję Szczęściaro!!!
    • camila111 Re: hit sezonu 28.06.11, 15:37
      Ja cię kręce ale niespodziankasmile Gratuluje ekspresowej drugiej ciąży smile
      • mewa000 Re: hit sezonu 28.06.11, 17:58
        Gratuluję!
    • sofi75 katarzyna :) 29.06.11, 11:26

      Ale jaja!
      Gratulacje po pierwsze!

      Po drugie - jak mozna do Ciebie zamejlowac? Gazetowy odbija poczte ...

      Jesli mnie nie pamietasz, to przypomne jedynie ze z tego samego miasta jestesmy smile
      • edytka8080 Re: katarzyna :) 29.06.11, 12:46
        ale cudnie super super!!!
      • katarzyna50-0 Re: katarzyna :) 30.06.11, 07:51
        Mój mail katarzyna50@onet.eu
        • lamciad Re: katarzyna :) 01.07.11, 10:44
          Super!
          Moja koleżanka jak urodziła pierwsze dziecko z in vitro to wychodząc ze szpitala usłyszała od lekarza "do zobaczenia wkrótce",zaśmiała się,a on oko do niej puścił i mówi: "po in vitro szybko panie wracają z naturalną ciązą" i się nie pomylił,równo rok później znowu była w ciążysmile
    • przyszla_mamuska Re: hit sezonu 01.07.11, 17:57
      ale jaja smile)))) nieźle "narozrabialiście" wink gratulacje!!!!
      • przyszla_mamuska a swoją drogą... 01.07.11, 18:03
        ja jeszcze nawet nie dostałam okresu po porodzie wink jak mój łobuz dalej tak będzie cycusiował to ani za rok nie dostanę haha
    • januszka29 Re: hit sezonu 02.07.11, 23:07
      To prawdziwy cud. Moje gratulacje
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka