ana_pe
02.08.11, 11:08
...moj synek ma juz 10 miesiecy, a ja ciagle tu zagladam. Tyle godzin tu spedziłam czytajac i piszac na forum. Oswajam sie z mysla, że wkrotce bede tu znowu pisac w watku miesiecznym o ivf. Zostały nam 3 zarodki, sa od pazdziernika na zimowisku i niebawem chcemy po nie pojsc. W przyszłym tygodniu ide do gina, musze zrobic badania.. i moze za miesiac, dwa - crio. To bedzie very last podejscie. Jesli sie nie uda - trzeba bedzie pogodzic sie z mysla, ze bedziemy tylko we trojke.
Jestem przerazona, a jednoczesnie podekscytowana perspektywa kolejnego transferu.