Gość: ruda
IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl
06.09.04, 18:57
Drogie Prolaktynki
jestem mało doświadczona w tym temacie: czy wg Was prolaktyna w 2 dniu cyklu
17,8 ng/mL (norma do 24,1) to w sam raz czy ciut za dużo? gdzieś czytałam że
w tym dniu poziom powinien być najniższy? Czy są szanse na owu?
Jestem po roku leczenia Dostinexem i w momencie gdy zmniejszono mi dawkę o
połowę, poziom się znów podniósł (2 miesiące temu na lekach miałam 11).
Czy to oznacza, że jak raz się pojawią kłopoty z prolaktyną, to nikła
nadzieja, że się skończą przed menopauzą? Czy to wygląda: leki, przerwa i
znów leki, itd itd?
I jeszcze jedno pytanie: próbowałam brać Bromergon, bardzo źle tolerowałam,
przeszłam na Dostinex.Wkrótce chciałabym rozpocząć starania o dzidziusia,
jaki lek w takim razie powinnam brać jeśli to będzie konieczne?
Pozdrawiam,
ruda