Dodaj do ulubionych

Wnętrostwo

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.10.04, 15:27
Lekarz stwierdził u mnie wnętrostwo. Jestem załamany. Czy jest jakaś szansa
ze bede mógł mieć dzieci? dodam że mam 30 lat.
Obserwuj wątek
    • Gość: Dorota Re: Wnętrostwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.10.04, 18:15
      Coz szanse sa zmniejszone, jesli bardzo chcesz wiedziec jakie, wykonaj badanie
      nasienia. Jesli wnetrostwo jest jednostronne to drugie jadro powinno byc w
      porzadku i liczba plemnikow wystarczajaca do zaplodnienia. Jesli okaze sie, ze
      parametry nasienia sa zle, to zawsze pozostaje inseminacja, zaplodnienie
      pozaustrojowe (mogace zakonczyc sie powodzeniem nawet wtedy gdy w nasieniu nie
      ma ani jednego plamnika - pobiera sie wowczas plemniki bezposrednio z jader lub
      wrecz z najadrzy). Poza tym po operacji sprowadzajacej jadro, parametry
      nasienia moga sie troche poprawic.
      Pamietaj, ze bardzo wazne jest by operacje, a wlasciwie zabieg sprowadzenia
      jadra wykonac. Nie tylko przez wzglad na liczebnosc potencjalnego potomstwa,
      ale takze w trosce o Twoje zdrowie - jadro w jamie brzusznej czy w kanale
      pachwinowym ma zbyt goraco i latwiej wtedy o nowotwory jader.
      Takze szansa na dzieci jest calkiem spora, na pewno na tyle duza, zeby uchronic
      przed zalamaniem sie. Glowa do gory.
      Pozdrawiam
      Dorota

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka