cetka
18.11.04, 21:28
zapytalam o szczegoly, ciekawa jestem, czy u was jest identycznie: a wiec iui
robi sie 1 dobe po pregnylu. maz oddaje nasienie 1 godzine przed zabiegiem.
potem codziennie sprawdzanie, czy pecherzyk pekl. jesli nie pekl, iui robi
sie ponownie, ale w 1 cyklu max. 2 razy.