mala00
25.01.05, 09:34
Bardzo jestem ciekawa czy tylko nieprawidlowy,slaby przyrost hcg wskazuje na
ciążę pozamaciczną.Chodzi mi o to,czy są dziewczyny,które mialy prawidlowy
przyrost hcg a okazalo się jednak,że to pozamaciczna.jeżeli tak to napiszcie
proszę,czy mialyście jakieś objawy tej ciąży,czy coś bolalo i czy mialyście
@.Ja jak bylam w pozamacicznej mialam normalną @,bardzo slaby przyrost hcg
(41dc 170).Teraz jestem w ciąży,przyrost jest narazie ok,chociaż wynik hcg
nie jest imponujący 154 w 31dc,nie mam@ i nic mnie nie boli.Na usg idę
dopiero w poniedzialek.Boję się .Proszę napiszcie o swoich przypadkach.