Dodaj do ulubionych

spać nie mogę-załamka-nie chce żadnych IUI:(

05.05.05, 05:44
no faktycznie napisali na wynikach nasienia jak dzwon: upłynnianie mechanicznesad
i co z tego, że mamy chłopaków ponad 700mlnsad?
podobno zdarza sie jednorazowo taki wynik-wybryk, ale jeśli się powtórzy, to
bez IUI ani rusz-a ja nie chce!sad
Obserwuj wątek
    • dawida_24 Re: spać nie mogę-załamka-nie chce żadnych IUI:( 05.05.05, 07:23
      Invicta, uszy do góry, zobaczysz, uda się, wybiorą wśród żołnieżyków
      najlepszych snajperów i strzelą w dziesiątkę, zobaczysz, tylko mi się tutaj nie
      załamuj!!!
    • jutrzenkaa Re: spać nie mogę-załamka-nie chce żadnych IUI:( 05.05.05, 07:25
      Invikto bardzo mi przykro, mam wrazenie ze wywolalam wczoraj tzw. wilka z lasu
      sad Ponad rok temu u nas tez stwierdzono brak samiostnego uplynniania sie
      nasienia i mimo bardzo dobrych pozostalych parametrow nasienia - nie obylo sie
      niestety bez IUI. Nie ma wiec co sie zastanawiac tylko dzialac. W przeciwnym
      razie bedziesz ciagle stala w jednym miejscu.
      Pozdrawiam cieplutko. Jutrzenka
    • laura771 Re: spać nie mogę-załamka-nie chce żadnych IUI:( 05.05.05, 08:31
      Invicto,
      nie załamuj się. Jutrzenka Ci dobrze radzi. Powtórzcie badanie nasienia, żeby
      może wykluczyć pomyłkę. I jeśli by się nie daj Boże wynik powtórzył, to
      faktycznie nie masz co się faszerować bez sensu lekami, które teraz bierzesz.
      Wtedy zastanówcie się nad inseminacją, to nie jest nic groźnego, ale tylu
      ludziom pomaga. Przed podaniem domacicznym lekarze upłynnią nasienie, a przy
      takiej ilości plemników szanse na ciążę za pierwszym razem są ogromne.
      Wiadomo, do wszystkich decyzji trzeba dojrzeć, a to trwa czasami, zależy od
      człowieka. Nie załamuj się, trzeba się Wam zastanowić, powtórzyć badanie,
      pogadać z lekarzem.
    • inga30 Re: spać nie mogę-załamka-nie chce żadnych IUI:( 05.05.05, 09:22
      invicto, głowa do góry, czy któraś z nas tu chce iui, albo ivf ?? to sa
      rozwiązania dla tych co nie mają innego wyjscia , a nie chcą odpuscić.
      Poza tym moze to jednorazowe.
    • cesaria2 Re: spać nie mogę-załamka-nie chce żadnych IUI:( 05.05.05, 10:02
      Lepiej nie lamentuj, bo IUI to nic strasznego.Gorzej będzie jak się nie uda, to
      wtedy będziesz musiała (oczywiście jak się zdecydujesz)przejść prawdziwą
      katorgę podczas stymulacji do in vitro.I wierz mi, wiem o czym piszę... Ja
      miałam IUI 3 razy, nic z tego nie wyszło, za tydzien będę miała transfer.
      Trzymajcie kciuki..
      • inga30 cesaria 05.05.05, 10:10
        gdzie podchodzisz do ivf, jak udała się stymulacja? Mój transfer jeśli wszystko
        szczęśliwie się potoczy w te sobote w novum. trzymajcie kciuki. Inga
        PS: oczywiscie za tydzień trzymam za Ciebiesmile
        • cesaria2 Re: cesaria 05.05.05, 10:18
          Stymulacja się udała,to było w sierpniu zeszłego roku.Z przyczyn osobistych
          musiałam czekać aż do teraz, ale mam nadzieje że się powiedzie.I za Ciebie Inga
          też trzymam kciuki, mam nadzieję, że niedługo wymienimy się dobrymi
          wiadomościami..
    • puciuszek Re: spać nie mogę-załamka-nie chce żadnych IUI:( 05.05.05, 12:07
      Ja też nie chcę IUI! No i dalej nie mam okresu, po test nie byłam-jednym słowem
      załamka jak u Ciebie. Mąż mi mówi, że lepiej żebym poczekała na miesiączkę bo
      znowu się zawiodę...już tyle razy miało być maleństwo...no właśnie jak mam być
      w ciąży skoro jemu się też nie upłynnia, ale zawsze wierzy się, że to może
      chwilowe bo jak to powiedział nasz lekarz z kliniki "brak upłynniania może być
      okresowe"...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka