Dodaj do ulubionych

USG dr Kretowicz Novum

20.08.05, 19:47
Witam! W poniedzialek ide na usg do dr Kretowicza z Novum. Zastanawiam sie
jak wyglada to badanie i czym rozni sie od usg wykonywanego podczas wizyty?
Czy to usg dopochwowe czy zewnetrzne? i ogolnie jesli wiecie co nowego wnosi
to badanie to bede bardzo wdzieczna za infosmile Dodam, ze ma byc to usg przed
in vitro. Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • mela00 Re: USG dr Kretowicz Novum 20.08.05, 20:21
      jeśli to usg przed inv to pewnie dopochwowo. Dr Kretowicz jest niezwykle
      symatycznym i ciepłym człowiekem, do tego ma poczucie humoru, a to cenię
      bardzo. Dużo mówi o tym co się dzieje wewnątrz, polecam smile)
      • paula08 Re: USG dr Kretowicz Novum 20.08.05, 21:00
        Dzieki!smile Twoja opinia podnosi na duchusmile Pozdrawiam!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka