dudusiam 09.09.05, 21:10 czekamał @ spóxcniał się tydzie miałam nadaije i znowyu niec jestem piajna i bez bobo jest mi tak bardzo źle myślałam że się przyzwyczauiłama a tu nic: jest mi źle Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marmon29 Re: załamana 09.09.05, 21:14 biedaku idź spać, jutro nowy dzień i nowy cykl a co za tym idzie nowa szansa pa Odpowiedz Link Zgłoś
dudusiam Re: załamana 09.09.05, 21:18 jest mi tak bardzi źle jetsaem pijaNA I JEST MI ŹLE TAIKMBARSDZO ŹLE Odpowiedz Link Zgłoś
ania9943 Re: załamana 09.09.05, 21:33 szkoda że ni mieszkamy blisko siebie bo chętnie bym z Tobą wypiła dzisiaj!!! niestety!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ksara4 Re: załamana 09.09.05, 21:49 witaj w klubie , juz 4 lub 5 dzis dostala @, lacznie ze mna!!!! ale bym sie spila z przyjemnoscia!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kawka74 Re: załamana 09.09.05, 22:08 Połóż się, po pijaku zwykle znakomicie się śpi. Ściskam. Odpowiedz Link Zgłoś
ksara4 Re: załamana 09.09.05, 22:19 poloz sie, juz nie pij i nie skarz sie na nas na innym Forum )) Odpowiedz Link Zgłoś
dudusiam Re: załamana 10.09.05, 08:12 i pryszła @ wczoraj zrobiłam test, wypiłam litr wina na znieczulenie a dziś odwiedziła mnie @...Zawsze tak jest Odpowiedz Link Zgłoś
gocha500 Re: załamana 10.09.05, 11:28 ojjjjj dudus!!!!!!witaj w klubie ja wczoraj bylam na Jasnej Gorze i modlilam sie o dzidzie,pomysllm tez o was wszystkich w tej modlitwie zebyscie zaszly!!!! spolczuje i wiem co czujesz bo ja po tym cyklu takim pelnym nadzieji mam negatywna bete-choc @ nadal nie ma!!!!!w pon do gina!!!!! trzymaj si e cieplutko mam nadziejej ze jeszce w tym roku nam wszystkim si uda!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
dudusiam Re: załamana 11.09.05, 10:16 Ja tęż pojechałam do częstochowy (piątek) też się podliłam i w ogóle, ale chyb aBóg mnie nie lubi...Odebrał szwagierce jej dziecko, choć okazało sie że to było zagnieżdżone puste jajo płodowe. Nie wiem czy mnie okłamywali żeby nie ranić czy tak faktycznie było. Tak bardzo załamałam się i jej ciążą (bo nie ja) i jej kłopotami (bo czemu ona) i jej poronieniem (bo za jakie grzechy) i moją @ (a juz myslałam) Qrde nie mogę się pozbierac znowu Odpowiedz Link Zgłoś
cesaria2 Re: załamana 10.09.05, 22:29 Strasznie mi przykro Dudus, wszystkie juz mialysmy takie dni. Teraz juz jestes trzezwa, ale zal i rozpacz pozostaje. Trzymaj sie, w koncu na tym @ swiat sie nie konczy.. Odpowiedz Link Zgłoś
gocha500 Re: załamana 11.09.05, 20:07 dudus bylas w czestochowie w piatek?????na Jasnej Gorze?????nooopatrz ja tez!!!! ehhhh jakbysmy wiedzialy to moznaby sie gdzies tam spotkac Odpowiedz Link Zgłoś
dudusiam Re: załamana 11.09.05, 20:25 Byłam Byłam. Modliłam się szczerze i gorliwie i mam nadzieję, że w końcu coś z tego wyjdzie Odpowiedz Link Zgłoś
gocha500 Re: załamana 11.09.05, 21:10 no kurcze pieczone!!!!!! a jak wogole tam slam do sanktuarium to widzialam dziewczyne co jedno dziecko juz w wozku a drugie w drodze-brzuchol miala wielki i pelno rozstepow!!!!! ehhhhhhh jakiez ona ma szczescie!!!!! kurka ale naprawde szkodaa ze nie wiedzialaysmy o sobie!!!a o ktorej tam bylas bo ja kolo 15:00 Odpowiedz Link Zgłoś
dudusiam Re: załamana 11.09.05, 21:14 byłam od 10-16.30. Potem popędziłam na pociąg Odpowiedz Link Zgłoś
gocha500 Re: załamana 11.09.05, 21:16 ooooo skoro do 16:30 to mialybysmy szanse sie spotkac-heh moze ci sie obila o oczy kobitka krotko obceta w dlugiej czarnej kiecy z czerwonymi kwiatami!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
dudusiam Re: załamana 11.09.05, 21:20 hahahahaha a Ty widziałaś wysoką w dzinsach, ciemne włosy i biała bluzka z marszczeniami na brzuchu i zapięciem na karku hahaha ps: napisałam na Twoje gg ze zsrony z tipsami Odpowiedz Link Zgłoś