Dodaj do ulubionych

immunologia

05.10.05, 18:13
poza tym,ze mam endometroizę,niepękające pęcherzyki to pdp zachodzi pdp,ze coś
mam jeszcze z immunologią
i mam pytanie czy byłyście u dr Dubrawskiego na ul Górczewskiej W-wa ?
jakie badania wam zlecił i czy koniecznie tam w przychodzni trzeba robić ?
Obserwuj wątek
    • agakra Re: immunologia 05.10.05, 18:55
      ja byłam u niego po pierwszym poronieniu, sama sie zdecydowałam, nikt mnie nie
      namawial. Na pierwszej wizycie wzial wszystkie moje wyniki i po tygodniu mialam
      liste badan do zrobienia. Badania zrobilam u niego, zeby nie biegac po miescie.
      Doktor woli zeby robic u nich bo ma swoje sprawdzone laboratorium (kiedys
      pokazalam innemu lekarzowi to stwierdzil, ze najlepsze w Warszawie) i woli miec
      dobre wyniki, zeby nie potrzebnie czyms cie faszerowac. Po tygodniu odbierasz
      liste wynikow, pielegniarka mowi ci jaka cene i ty sama decydujesz czy chcesz
      czy nie. Jak sie zdecydujesz to umawiasz sie z pielegniarka na badania i je
      robisz, na wizyte idziesz jak sa wszystkie badania i jest zrobiony opis przez
      doktora.
      • pimpek_sadelko Re: immunologia 05.10.05, 20:20
        jesli juz chcesz sprawdzic innuologie to rob to u kogos, kto ma o tym pojecie i
        nie naciaga na kase. w lodzi jest prof.malinowski.
        a o dubrawskim poczytaj na forum poronienie. oczy na wierch wychodza co ten
        magik ludziom wpiera.
    • pimpek_sadelko ps. 05.10.05, 20:29
      pan dubrawski jest zwyklym ginem. nie wiem dlaczego kaze sie
      tytulowac "immunolog"uncertain
      nie lubie jak ktos na wstepie klamie.
      • agakra Re: ps. 06.10.05, 14:19
        wiesz pimpek, mi pomógł.
        Ale oczywiście nie zamierzam nikogo reklamować, niech laska idzie tam gdzie
        chce. Ja go wybrałam bo nie miałam czasu jeździć po Polsce. za wszystkie badania
        zapłaciłam ok. 2 tys.
        Teraz jestem w 36 tygodniu ciąży i na szczęście obyło się bez in vitro, którym
        mnie straszono w novum.
        • to-ja-007 Re: ps. 06.10.05, 18:48
          > Ja go wybrałam bo nie miałam czasu jeździć po Polsce. za wszystkie

Nie trzeba jezdzic po Polsce. Dr Jerzak jest b.dobra i przyjmuje rowniez w W-wie.

• agakra Re: ps. 06.10.05, 22:29
            ja właśnie z forum wynalazłam Dubrawskiego i były bardzo pozytywne o nim opinie.
            Ja się nie zawiodłam.
            Tak jak mówię, każdy musi się sam przekonać. Ja kiedyś posłałam moją siostrę do
            ginekologa, który dla mnie wydawał się super, a ona stwierdziła, że jest do
            niczego.
            Ja mam to czego chciałam.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka