24.11.05, 09:27
Witajcie
Mam pytanko czy podczas stosowania Gonalu czujecie bolesci w podbrzuszu tzn
tak jak na owulacje lub jak rosna pecherzyki bo ja biore drugi i nic nie
czuje Czyzby moje jajniki nieprodukowaly komorek
Za odp dzieki-Joanna
Obserwuj wątek
    • zerozdziwien Re: Gonal 24.11.05, 10:38
      ja nic nie czułam chociaż wyprodukowalam 30 kom. jaj...
      • donata72 Re: Gonal 24.11.05, 11:10
        ja tez nic nieczuje dzis mam 2 podgladanko boje sie we wtorek byla drobnica
        9szt
    • nika782 Re: Gonal 24.11.05, 12:54
      Oszok dziewczeta to wy macie dar do jajaeczek ho ho. Dzieki wam uspokoilam
      sie,bo tyle sie naczytalam ze to boli i mozna sie przestymulowac .
      Och dzieki dziewczeta .
      Pozdrowionka-Joasia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka