nika782
24.11.05, 09:27
Witajcie
Mam pytanko czy podczas stosowania Gonalu czujecie bolesci w podbrzuszu tzn
tak jak na owulacje lub jak rosna pecherzyki bo ja biore drugi i nic nie
czuje Czyzby moje jajniki nieprodukowaly komorek
Za odp dzieki-Joanna