tomisia123 15.03.06, 10:23 czy któraś z was ma do sprzedania mieszanke nr 3.W mojej metropolii jakoś nie moge znależć miejsca, gdzie je kupić. pomozecie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mj78 Re: kupię zioła ...o.Sroki oczywiscie!! 15.03.06, 10:51 ja w tej kwestii nie pomogę, ale chciałam zapytać na co te zioła pijecie? Odpowiedz Link Zgłoś
tomisia123 Re: kupię zioła ...o.Sroki oczywiscie!! 15.03.06, 11:37 hmmm...., na co?w zasadzie to jeszce nie wiem.... Słyszałam, ze poprawiają prace jajników i śluz. A ze teraz mam troche wolnego od starań, to sobie popije i poobserwuję organizm. Odpowiedz Link Zgłoś
goldenkaa Re: kupię zioła ...o.Sroki oczywiscie!! 15.03.06, 11:19 Ja przygotowałam 3 słoiki litrowe ziół (mieszanka), z czego napar zrobiłam tylko z jednego, bo później poddałam się laparoskopii i niestety okazało się, że mam oba jajowody nidrozne, wiec picie ziół poprawaijacych pracę jajników juz mi nie są potrzebne. Jesli jestes zainteresowana daj znac na pocztę. Odpowiedz Link Zgłoś
tomisia123 Re: kupię zioła ...o.Sroki oczywiscie!! 15.03.06, 14:30 Goldenkaa, napisałam Ci na priv. Odpowiedz Link Zgłoś
tomisia123 Re: kupię zioła ...do Goldenkaa 15.03.06, 18:51 Goldenkaa, masz malila, czy cos pochrzaniłAm i poszedł nie tam, gdzie trzeba?? Odpowiedz Link Zgłoś
zula.a Re: kupię zioła ...o.Sroki oczywiscie!! 15.03.06, 18:59 hmmm a ja nie wiem czy mam drożne... wystraszyłam się CLO a potem jeśli by mi nie pomogło to HSG... i zaczęłam pić ziółka. Ginka nawet się nie pofatygowała żeby sprawdzić moje hormonki tylko od razu taką terapie wstrząsową ... Pije i wierze że bedzie ok... Odpowiedz Link Zgłoś
tomisia123 Re: kupię zioła ...o.Sroki oczywiscie!! 15.03.06, 19:01 pijesz i co widzisz?? Odpowiedz Link Zgłoś
zula.a Re: kupię zioła ...o.Sroki oczywiscie!! 15.03.06, 19:11 Piję.... ze smakiem ) w pierwszy dzień bolała mnie głowa a dziś mam 7dc i zaczynam odczówać jajniki... żeby zwiększyć szanse zamówiłam sobie testy owulacyjne. Odpowiedz Link Zgłoś
mar414 Re: Tomisia 15.03.06, 21:54 hej dziewczyny gdzie mozna kupic te zioła w w-wie ? Odpowiedz Link Zgłoś
beba_a Re: kupię zioła ...o.Sroki oczywiscie!! 15.03.06, 22:19 ja mam cały zestaw, za 20 zł świeżo zmieszany. Jesli chcesz, napisz na priv, to umówimy się. Odpowiedz Link Zgłoś