Dodaj do ulubionych

kupię zioła ...o.Sroki oczywiscie!!

15.03.06, 10:23
czy któraś z was ma do sprzedania mieszanke nr 3.W mojej metropolii jakoś nie
moge znależć miejsca, gdzie je kupić.
pomozecie?
Obserwuj wątek
    • mj78 Re: kupię zioła ...o.Sroki oczywiscie!! 15.03.06, 10:51
      ja w tej kwestii nie pomogę, ale chciałam zapytać na co te zioła pijecie?
      • tomisia123 Re: kupię zioła ...o.Sroki oczywiscie!! 15.03.06, 11:37
        hmmm...., na co?w zasadzie to jeszce nie wiem....
        Słyszałam, ze poprawiają prace jajników i śluz.
        A ze teraz mam troche wolnego od starań, to sobie popije i poobserwuję organizm.
    • goldenkaa Re: kupię zioła ...o.Sroki oczywiscie!! 15.03.06, 11:19
      Ja przygotowałam 3 słoiki litrowe ziół (mieszanka), z czego napar zrobiłam
      tylko z jednego, bo później poddałam się laparoskopii i niestety okazało się,
      że mam oba jajowody nidrozne, wiec picie ziół poprawaijacych pracę jajników juz
      mi nie są potrzebne. Jesli jestes zainteresowana daj znac na pocztę.
      • tomisia123 Re: kupię zioła ...o.Sroki oczywiscie!! 15.03.06, 14:30
        Goldenkaa, napisałam Ci na priv.
        smile
        • tomisia123 Re: kupię zioła ...do Goldenkaa 15.03.06, 18:51
          Goldenkaa, masz malila, czy cos pochrzaniłAm i poszedł nie tam, gdzie trzeba??
      • zula.a Re: kupię zioła ...o.Sroki oczywiscie!! 15.03.06, 18:59
        hmmm a ja nie wiem czy mam drożne... wystraszyłam się CLO a potem jeśli by mi
        nie pomogło to HSG... i zaczęłam pić ziółka. Ginka nawet się nie pofatygowała
        żeby sprawdzić moje hormonki tylko od razu taką terapie wstrząsową ... Pije i
        wierze że bedzie ok...
        • tomisia123 Re: kupię zioła ...o.Sroki oczywiscie!! 15.03.06, 19:01
          pijesz i co widzisz??
          • zula.a Re: kupię zioła ...o.Sroki oczywiscie!! 15.03.06, 19:11
            Piję.... ze smakiem smile) w pierwszy dzień bolała mnie głowa a dziś mam 7dc i
            zaczynam odczówać jajniki... żeby zwiększyć szanse zamówiłam sobie testy
            owulacyjne.
    • goldenkaa Tomisia 15.03.06, 19:35
      Odpisałam na pocztę.
      Pozdrawiam
      • mar414 Re: Tomisia 15.03.06, 21:54
        hej dziewczyny gdzie mozna kupic te zioła w w-wie
        ?
    • mar414 Re: kupię zioła ...o.Sroki oczywiscie!! 15.03.06, 22:09
      odpiszcie...
      • beba_a Re: kupię zioła ...o.Sroki oczywiscie!! 15.03.06, 22:19
        ja mam cały zestaw, za 20 zł świeżo zmieszany. Jesli chcesz, napisz na priv, to
        umówimy się.
        • mar414 Re: kupię zioła ...o.Sroki oczywiscie!! 15.03.06, 23:04
          chce oczywiscie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka