Dodaj do ulubionych

Wesołych Świąt

13.04.06, 12:48
kochane dziewczyny życzę Wam spokojnych Świąt i spełnienia marzeńsmileobyśmy
wszystkie w najbliższym czasie mogły podzielić się piękną nowiną : będę
mamą!smilesmilesmile
Obserwuj wątek
    • asiunia555 Re: Wesołych Świąt 13.04.06, 12:58
      i niech wszystkie nasze jajeczka świąteczne i poświąteczne pięknie zaowocują!
    • kate2513 Re: Wesołych Świąt 13.04.06, 13:29
      Piękne życzenia, podpisuję się pod nimi. Wszystkiego dobrego !!!
    • akinom74 Re: Wesołych Świąt 13.04.06, 13:52
      oby nasze jajeczka się "zalęgły". Weołych Świąt !!!!
      • asiat99 Re: Wesołych Świąt 13.04.06, 14:00
        Nie potrafię się cieszyć.Kolejne święta sami...
        • majorka79 Re: Wesołych Świąt 13.04.06, 14:05
          Dziękuję i wzajemnie. Mnie jakoś ogarnął nastrój pogodny - mam nadzieję, że
          wraz z wiosną przestanę się zadręczać i wpadać w psychicznie dołki. Życie budzi
          się dokoła, będzie ciepło, słonecznie, to będzie nasza wiosna i lato,
          zobaczycie, uda się!!!!
        • jola733 do asiat99 13.04.06, 14:13
          kochana nadzieję trzeba miećsmilemoże w kolejne nie będziecie już sami?smileżyczę Ci
          tego z całego sercasmile
    • tymonka30 Re: Wesołych Świąt 13.04.06, 14:05
      Też życzę wszystkim zafasolkowania jak najszybciej! A przy okazji Wesołych
      Świąt!smile
      • iwonag77 Re: Wesołych Świąt 13.04.06, 14:23
        Ja równiez dołączam do życzeń i trzymam za Was kciuki smile
        • dagps Re: Wesołych Świąt 13.04.06, 18:35
          i ja zycze wszystkim swiat wesolych i pelnych uzasadnionych nadziei
          • lolilo Re: Wesołych Świąt 14.04.06, 10:22
            doalaczam sie.
            samych plodnych jajeczeksmile

            ps.ja mam dola wieloczynnikowego.
            m.in swieta= rodzina = pytania "kiedy dziecko"
            a niestety nie moge odpowiedziec- za n miesiecysad

            i zycze wam wszystkim, byscie mogly wkrotce tak ladnie na te pytania
            odpowiedziec.
    • angiebe Re: Wesołych Świąt 14.04.06, 21:36
      Ja rowniez zycze Wam wszystkim - cieplych, rodzinnych, pachnacych wiosna Swiat
      Wielkanocnych. Niech ten szczegolne dni przyniosa Wam nowe sily do dalszych
      staran.
      Pozdrawiam,
      Angie
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka