jola733 13.04.06, 12:48 kochane dziewczyny życzę Wam spokojnych Świąt i spełnienia marzeńobyśmy wszystkie w najbliższym czasie mogły podzielić się piękną nowiną : będę mamą! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
asiunia555 Re: Wesołych Świąt 13.04.06, 12:58 i niech wszystkie nasze jajeczka świąteczne i poświąteczne pięknie zaowocują! Odpowiedz Link Zgłoś
kate2513 Re: Wesołych Świąt 13.04.06, 13:29 Piękne życzenia, podpisuję się pod nimi. Wszystkiego dobrego !!! Odpowiedz Link Zgłoś
akinom74 Re: Wesołych Świąt 13.04.06, 13:52 oby nasze jajeczka się "zalęgły". Weołych Świąt !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
asiat99 Re: Wesołych Świąt 13.04.06, 14:00 Nie potrafię się cieszyć.Kolejne święta sami... Odpowiedz Link Zgłoś
majorka79 Re: Wesołych Świąt 13.04.06, 14:05 Dziękuję i wzajemnie. Mnie jakoś ogarnął nastrój pogodny - mam nadzieję, że wraz z wiosną przestanę się zadręczać i wpadać w psychicznie dołki. Życie budzi się dokoła, będzie ciepło, słonecznie, to będzie nasza wiosna i lato, zobaczycie, uda się!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jola733 do asiat99 13.04.06, 14:13 kochana nadzieję trzeba miećmoże w kolejne nie będziecie już sami?życzę Ci tego z całego serca Odpowiedz Link Zgłoś
tymonka30 Re: Wesołych Świąt 13.04.06, 14:05 Też życzę wszystkim zafasolkowania jak najszybciej! A przy okazji Wesołych Świąt! Odpowiedz Link Zgłoś
iwonag77 Re: Wesołych Świąt 13.04.06, 14:23 Ja równiez dołączam do życzeń i trzymam za Was kciuki Odpowiedz Link Zgłoś
dagps Re: Wesołych Świąt 13.04.06, 18:35 i ja zycze wszystkim swiat wesolych i pelnych uzasadnionych nadziei Odpowiedz Link Zgłoś
lolilo Re: Wesołych Świąt 14.04.06, 10:22 doalaczam sie. samych plodnych jajeczek ps.ja mam dola wieloczynnikowego. m.in swieta= rodzina = pytania "kiedy dziecko" a niestety nie moge odpowiedziec- za n miesiecy i zycze wam wszystkim, byscie mogly wkrotce tak ladnie na te pytania odpowiedziec. Odpowiedz Link Zgłoś
angiebe Re: Wesołych Świąt 14.04.06, 21:36 Ja rowniez zycze Wam wszystkim - cieplych, rodzinnych, pachnacych wiosna Swiat Wielkanocnych. Niech ten szczegolne dni przyniosa Wam nowe sily do dalszych staran. Pozdrawiam, Angie Odpowiedz Link Zgłoś