Dodaj do ulubionych

laparoskopia-brak @ !!!!!!!!

04.07.06, 18:01
Mam policystyczne jajniki.15 maja miałam laparoskopię i nakuwane jajniki.W
dalszym ciągu nie dostałam miesiączki.Przed zabiegiem miałam ją raz na pół
roku i nie miałam owulacji- wcześniej przez 6 lat brałam anty. Nie reagowałam
też na CLO, które brałam przed laparo. Teraz nie dostałam żadnych leków. Nc
nie biorę oprócz metforminy, którą biorę od roku .Lekarz kazał nam próbować
bez niczego.
Co otym mam myślęć. Czy jak nie mam miesiączki to oznacza,że nie ma szans na
owulację. Napiszcie co o tym sądzicie.
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • kjl2004 Re: laparoskopia-brak @ !!!!!!!! 05.07.06, 14:51
      Witam, ja miałam prawie identyczną sytuację. Po laparoskopii, którą miałam 26
      listopada 2003 roku już nie dostałam @, okazało się że zaszłam w ciąże zaraz w
      styczniu.Pozdrawiam
    • tymonka30 Re: laparoskopia-brak @ !!!!!!!! 05.07.06, 15:49
      Jokiko! Jak są żadkie @ to nie wiadomo kiedy ta owu przypada, może być 1 albo 2
      na rok np. i nie wiadomo kiedy przypada. Ja też mam naturalnie @ od 2 mies. do
      pół roku. Ale jestem na hormonach prawie cały czas. A ostatnio sobie opuściłam,
      bo mialam torbiel i jakoś nie w glowie pójście do gina po recepty i jak nagle
      poszłam okazało się, że mam piękny pęcherzyk, który sobie wyhodowąłam
      naturalnie. A co wykazała ta laparoskopia?
      • jokiko Re: laparoskopia-brak @ !!!!!!!! 05.07.06, 19:32
        Po laparo i HSG nie stwierdzono żadnych nieprawidłowośći oprócz zgrubiałej
        otoczki na jajnikach. Zrobili mi laserem otworki w otoczce jajnika w celu
        umożliwienia owulacji. Z syndromów PCO mam tylko brak owulaji-cera, waga,
        owłosienie itp. są ok.
        Zastanawiam się może zastosować słynne ziółka? Sama już nie wiem. Jak sądzicie.
        • tymonka30 Re: laparoskopia-brak @ !!!!!!!! 06.07.06, 07:31
          Ja bym działała ze 3 razy w tygodniu a przede wszytskim zrobiła z ciekawości
          testsmile Wiele osób po laparoskopii odrazu zachodzi.
    • remka1 Re: laparoskopia-brak @ !!!!!!!! 05.07.06, 22:36
      Przeczytałam w jednej z mądrych książek, że jeśli się nie miesiączkuje to nie
      jest równoznaczne z tym, że nie ma owulacji. Właśnie jest, a dowody na to
      podały dziewczyny już wcześniej. Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka