jokiko
04.07.06, 18:01
Mam policystyczne jajniki.15 maja miałam laparoskopię i nakuwane jajniki.W
dalszym ciągu nie dostałam miesiączki.Przed zabiegiem miałam ją raz na pół
roku i nie miałam owulacji- wcześniej przez 6 lat brałam anty. Nie reagowałam
też na CLO, które brałam przed laparo. Teraz nie dostałam żadnych leków. Nc
nie biorę oprócz metforminy, którą biorę od roku .Lekarz kazał nam próbować
bez niczego.
Co otym mam myślęć. Czy jak nie mam miesiączki to oznacza,że nie ma szans na
owulację. Napiszcie co o tym sądzicie.
Pozdrawiam.