leit
19.08.06, 17:01
Poroniłam prawdopodobnie przez tarczycę.Odebrałam dzisiaj ze szpitala wyniki
oto one:p/c p/tarczycowe 754,40 IU/ml;Hormon tyretropowy 10,660 mlU/I.Muszę
się leczyć wiem o tym ale zastanawiają mnie p/c TOXO-IgG 21,00 IU/ml oraz p/c
CMV-IgG 31,00 AU/ml.Czy ktoś wie co to oznacza p/c TOXO-IgM i p/c CMV-IgM są
ujemne.Proszę pomóżcie mi zrozumieć!