dawid547
03.10.06, 14:26
Razem z żoną bylśmy w klinice leczącej niepłodność w Provicie w Katowicach. Po
zbadaniu (USG dopochwowo) przez dr Kiecke okazało się, że żona musi iść na
laparoskopie. Ma endiometrioze. Dostała skierowanie na zabieg do dr Jacka Janika.
Mam kilka pytań:
1) Podobno ten zabieg wykonuje sie w uśpieniu czy to prawda?
2) Czy zabieg jest bardzo obciążający organizm (bardzo boję się o żonę, jakie
jest ryzyko powikłań)
3) Prosiłbym o opinie na temat Pana Dr Jacka Janika.
4) Czy po zabiegu odczuwa się boleści, czy podawane są środki znieczulające.
5) Jak długo leży się w szpitalu?
6) Ile z Pań po laparoskopi i dalszym leczeniu urodziło dziecko.
Ogólnie oproszę o wskazówki jak przejść razem ten bardzo trudny okres.