majacom 06.06.03, 11:46 jakie macie doświadczenia z leczeniem u prof. Kuli? jesteśmy dopiero po jednej wizycie i oprócz tego, że tchnął w nas nadzieję dziecka wciąż brak... A może znacie dr Baradyna ze szpitala na Sterlinga? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: br Re: prof. Kula z Łodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.03, 09:49 hej, slyszalam ze prof kula to prawdziwy spec, moj ginekolog mi go baaardzo polecal (a raczej mezowi!) jakie macie wrazenia? ja nie miałam okazji go poznac ale wybieramy sie z wizyta do Lodzi bo u mojego meza sytuacja beznadziejna (0 plemnikow, jadra poza moszna itd) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majacom Re: prof. Kula z Łodzi IP: *.toya.net.pl 10.06.03, 14:12 wrażenia mamy narazie bardzo dobre - prof. jest rzeczowy, dowcipny, dużo i dobrze wsio tłumaczy; kolejna wizyta na dziś, wtedy powiem coś więcej. Jedno jest pewne 7 bez względu na wyniki męża, mierz sobie temperaturkę co rano doustnie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: br Re: prof. Kula z Łodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.03, 12:00 a my wlasnie po pierwszej wizycie u dr Wolskiego w w-wie i jestesmy nareszcie pewni ze znalezlismy sie w dobrych rekach, szczerze polecam, jesli potrzebujesz wiecej informacji - pisz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szprociak Re: prof. Kula z Łodzi IP: 157.25.130.* 11.06.03, 12:33 Gość portalu: br napisał(a): > a my wlasnie po pierwszej wizycie u dr Wolskiego w w-wie i jestesmy nareszcie > pewni ze znalezlismy sie w dobrych rekach, szczerze polecam, jesli potrzebujesz > > wiecej informacji - pisz Ja tez jestem na etapie szukania dobrego lekarza, czekam na wizytę w Novum, ale mam złe doświadczenie po Invimed (chcieli naciągnąc na in vitro), o Wilskim nie słyszałam - jeśli dobry, moge dostać kontakt? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: br Re: prof. Kula z Łodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.03, 13:37 szprociak, Dr Wolski jest lekarzem novum w warszawie wiec na pewno czekasz na wizyte do niego. my juz "przerobilismy" kilku andrologow i na razie tylko wolski zasluzyl na dobre opinie. jest b. komunikatywny, zyczliwy, zrobil bardzo szczegolowy wywiad i dzielnie zniosl moje 100 pytan. jetem pewna ze wam pomoze powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
szprociak Re: prof. Kula z Łodzi 11.06.03, 13:41 Ale ten świat mały. Tylko że moja lekarka prowadzaca (dr Tymińska) poleciła mi dr Sowińską z Novum. Myślisz, że jednak lepiej iść do niego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: br Re: prof. Kula z Łodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.03, 14:00 sprawa jest prosta bo w novum ginekologow jest kilku(nastu?) a androlog 1, więc jeśli to facet ma u was problem jest to jedyne wyjscie. Podejrzewam tez ze wspolpracuja miedzy soba i Sowinska wysle was sama do Wolskiego jesli bedzie taka potrzeba. Wolski w wielu przypadkach zalecza problemy meskie (np na potrzeby INV czy ICSI, niestety w meskich problemach sa to tylko zaleczenia chwilowe do konkretnych procedur) a potem lekarz prowadzacy przejmuje sprawe. Jesli jeszcze cos cie interesuje pisz, moze pomoge Odpowiedz Link Zgłoś
szprociak Re: prof. Kula z Łodzi 11.06.03, 14:05 Okey, czyli wszystko jasne. U mężula badania są okey, więc idę do Sowińskiej zobaczymy co poradzi i czy to samo, co dr Grzchocińska ze Szpitala Akad. Medycznej - też podobno spec od niepłodności, ale po moich doswiadczeniach wolę trzymać dwie sroki za ogon. Dzięki za pomoc. Odezwę się jak będą jakieś ciekawe ruchy. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b Re: prof. Kula z Łodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.03, 14:17 powodzenia, skad ja to znam trzymanie 2 srok za ogon i paranoja sprawdzania kazdego ruchu lekarza u kolegi po fachu. u nas to niestety meski problem i jak widzisz biegamy tez po roznych lekarzach (kula, wolski) bo czasami dostaje sie tak rozne opinie ze nawet studia medyczne nie pomoga w interpretacji. jeszcze raz powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sassima Re: prof. Kula z Łodzi IP: 80.51.74.* 15.11.03, 10:26 Czesc majacom, chcialam sie zapytac o wrazenia i koszt wizyty u Prof. Kuli. My idziemy po raz pierwszy we wtorek do niego do Damedu. Ciekawa jestem co Wam powiedzial i jakie w ogole macie problemy? A moze dzieki niemu juz ich nie macie?))) U nas mala ilosc, kiepska ruchliwosc i brak uplynnienia. Odezwij sie prosze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ola28 Re: prof. Kula z Łodzi IP: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl 15.11.03, 14:16 My chodziliśmy do Kuli półtora roku, ciągle dawał nam nadzieję, ale nic z tego nie wyszło. Męża wyniki nie poprawiły się. Dopatrzył się u mnie problemu, skierował na badanie drożności jajowodów ( na marginesie- do swojej żony Anny!!!)i po persuflacji byłam załamana, bo wyszła niedrożność. To była jednak bzdura, bo następnie zmieniłam lekarza, który skierował na laparoskopię- wszystko z jajowodami okazało się w porządku. Tak więc ja osobiście nie mam dobrych doświadczeń z tym lekarzem. To było 2 lata temu. Teraz leczymy się w Gamecie i za kilka miesięcy podchodzimy do ICSI. POzdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
mika52 Re: prof. Kula z Łodzi 15.11.03, 21:05 Olu czy możesz powiedziec u kogo leczysz się w Gamecie i jakie masz wrażenia, Ja dopiero tam zaczynam i jestem pełna obaw choć zadowolona po dwóch pierwszych wizytach. dzięki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sassima Re: prof. Kula z Łodzi IP: 80.51.74.* 16.11.03, 11:14 a ja dolacze jeszcze jedno pytanie; czemu do ICSI? Czy jest to cos innego niz INV (in vitro)? Czy skuteczniejsze? I kolejna sprawa: jakie sa Wasze klopoty, przepraszam, ze o to pytam, ale chcialabym wiedziec co jest podstawa do przeprowadzenia zabiegow tego typu. Bo my mamy klopoty z nasieniem (kiepska ilosc i jakosc, brak uplynnienia), a takze klopoty z moja owulacja. A poniewaz nie slyszalam jeszcze o udanej inseminacja, to chyba wolalabym sie w nie w ogole nie bawic i przejsc od razu do konretniejszych technik wspomaganego rozrodu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ola28 Re: prof. Kula z Łodzi IP: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl 16.11.03, 12:55 Cześć Mika! Leczymy się w Gamecie u Radwana. A w zasadzie trudno nazwać to leczeniem, bo oprócz badań nasienia i PC testu nie mieliśmy nic innego, po prostu Radwan od razu zalecił ICSI (ze względu na wyniki nasienia). A jaki wy macie problem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sassima Re: prof. Kula z Łodzi IP: 80.51.74.* 17.11.03, 13:52 ja tez rozpoczynam leczenie w Gamecie, w zasadzie wybieram sie dopiero na 1sza wizyte. Zastanawiam sie, czy od razu nie przejsc do ICSI, bo wyniki mojego meza sa liche, a ja sama mam klopoty z owulacja. Chyba wolalbym odpuscic sobie inseminacje ze wzgledu na niska skutecznosc. A czy mozesz mi powiedziec jakie wyniki Radwan uznal za "wystarczajace" do ICSI? Czy sa az tak kiepskie? Moj maz ma mala ilosc i tylko 5% progresywnych szybkich, a do tego nasienie nie uplynnia sie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ola28 Re: prof. Kula z Łodzi IP: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl 17.11.03, 14:01 Mój mąż ma przede wszystkim małą ilość (8 mln ostatnio, ale bywało mniej), słyszałam jednak,że do ICSI wystarczy 2-3 mln. Źyczę powodzenia. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, nie krępuj się. A tak w ogóle długo się leczycie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sassima Re: prof. Kula z Łodzi IP: 80.51.74.* 17.11.03, 14:25 ja w styczniu zrezygnowalam z antykoncepcji, i od tego czasu mialam owulacje jeden jedyny raz dwa cykle temu, po stymulacji Clo i Bromergonem. W zeszlym cyklu znow nie bylo owu, mimo lekow, a jak jest teraz przekonam sie dopiero w srode. Ja zeby miec w ogole okres biore duphaston, do tego na owulacje Clo i Bromergon, a ostatnio tez Castagnus i Hormeel S (homeopatia i ziolka). Hormony w normie (sic!). Wyniki badan meza odebralismy przed weekendem i okazaly sie zle. Nie bardzo wiem co dalej, wybieram sie do Gamety, bo tam badalismy nasienie i chce sie dowiedziec co teraz robic. Moj maz ma 19mln, ale co z tego, skoro nasienie sie nie uplynnia i w dodatku szybkich jest zaledwie 5%....expert z bociana mowi, ze kwalifikujemy sie do inseminacji, ale skutecznosc tego zabiegu jest tak niska, ze ja nie wiem czy w ogole jest sens go wykonywac, chyba lepiej od razu ICSI....takze za wszelkie porady, wskazowki, itp. bede Ci baaardzo baaardzo wdzieczna))) A jak w ogole wyglada stymulacja do ICSI? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ola28 Re: prof. Kula z Łodzi IP: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl 17.11.03, 17:27 Nie wiem jeszcze jak wygląda stymulacja, bo jej nie przechodziłam. Planuję podejść do zabiegu za kilka miesięcy. Niestety ICSI jest bardzo drogie (w Gamecie ok. 7 tys. ) i musimy odłożyć trochę kasy. A czs niestety leci bardzo szybko- ja mam już skończone 28 lat i bardzo tęsknię za dzieckiem. Czy TY jesteś z Łodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sassima Re: prof. Kula z Łodzi IP: 80.51.74.* 18.11.03, 13:16 tak, wiem, ceny sa delikatnie mowiac "zaskakujace")) Ja jestem z Łodzi, owszem, a Ty? Umowilam sie na wizyte do dr Pawlickiego na jutro - idziemy razem z mezem, bo on przy okazji jest andrologiem i jednak wizyta u niego (mozemy wejsc razem i dowiedziec sie co dalej) kosztuje 70pln, czyli o polowe mniej niz u Kuli... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciek Re: prof. Kula z Łodzi IP: 200.199.172.* 17.11.03, 21:58 Prof Jest dobrym specjalista andrologii Odpowiedz Link Zgłoś