mbw78 21.06.07, 19:50 Właśnie wczoraj zaczęłam pierwszy krok przed planowanym na lipiec IMSI, zaczęłam brać anty a we wtorek jadę do kliniki na USG i po leki... Oby ze skutkiem bo już brak mi sił. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jurkitek Re: Start! 21.06.07, 20:10 witam, na pewno będzie wszystko ok, powodzenia i pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś
misiama Re: Start! 21.06.07, 20:34 dołącz do nas - wątek ivf czerwiec, lipiec - im nas wiecej, tym lepiej i razniej Odpowiedz Link Zgłoś
gosia1705 Re: Start! 21.06.07, 21:20 Witaj mbw Tak ja tez czasami nie mam juz siły Tylko wiara i nadziaja w to że nadejdzie czas kiedy będe mogła przytulic dzidzę w ramionach daje mi to wszystko przetrwac. Musimy byc silne i walczyc do końca. Kazda wiadomoś o kolejnej ciązy napawa mnie optymizmem że i mi się w końcu uda. Ja jutro mam punkcję. Strach miesza się z nadzieją. Głowa do góry. Pozdrawiam i czekam na dalsze wiesci Odpowiedz Link Zgłoś
mbw78 Re: mbw78 22.06.07, 21:02 Nic nie mam... Pisz na blachut@poczta.pf.pl albo gg nr 6538225 Odpowiedz Link Zgłoś
misia322 Re: mbw78 24.06.07, 02:21 witaj wiesz ja tez wielokrotnie nie mam juz siły walczyc ale to są tylko złe momenty ....ale po jakims czasie zbieram sie i znów staje na starcie...mbw78 nie poddawaj sie choc wiem ze to nie jest proste wiem cos o tym..jest wiele takich chwil kiedy płacze w kąciku nawet mąz o tym nie wie..ale to mija ... musi minac bo zycie toczy sie dalej tylko ze- samotnie jestesmy tylko ja i mąz...bez dzidziusia....wiessz moze to głupie ale ja cały czas mam takie wrazenie ze mi sie w koncu uda i bede miała blizniaki albo trojaczki))) ( mam mrozaczki 2 szt+ 3 szt)i szykuje sie na kriotransfer w sierpniu ..i tak sobie poukładałam w głowie ze musi sie udac .. nie dopuszczam innych mysli do siebie...(gorzej jak sie nie uda - chyba zwariuje)mbw wiem ze jestes załamana i zmeczona zyciem ale nie poddawaj sie prosze cie...mało sie tutaj udzielam ale twoje wpisy są bardzo pesymistyczne ((kochana wyjedz gdzies odpocznij i potem bierz cie ostro do pracy i zycze ci duzo nadzieji ( choc jest to trudne - wiem)papapa trzymaj sie !!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
marta2287 Re: Start! 22.06.07, 09:35 Gratuluje decyzji i życzę powodzenia, ja zaczynam w sierpniu. Buziaki Odpowiedz Link Zgłoś