Gość: Magda
IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl
13.06.03, 09:06
Mam 34 dzień cyklu, od 23 dni biorę bromergon, zawsze miałam regularny
cykl ,okres co 27 dni, czy to normalne,że po bromergonie okres się przesuwa i
czy to znaczy ,że reguluje cykl, czyli teraz będę miał jakiś taki bardzo
wydłużony????