marta2287
28.08.07, 20:36
Dzień Dobry,
jestem w trakcie przygotowań do in vitro w Białymstoku, po 6 dniach
brania Gonalu lekarz nie był optymistą, mam jedno jajeczko 12 mm, a
w drugim jajniku duzo, ale drobnica. Dostałam następne zastrzyki
Menopur. Czy któraś z Was przechodziła podobną sytuację i czy moje
szanse na in vitro waszym zdaniem jeszcze są??
wiem ze trochę panikuje ale jestem tym faktem bardzo zmartwiona i
nie wiem co mysleć. Pomóżcie proszę, bo jestem załamana.
Pozdrawiam, Marta