Dodaj do ulubionych

Prośba o pomoc

28.08.07, 20:36
Dzień Dobry,
jestem w trakcie przygotowań do in vitro w Białymstoku, po 6 dniach
brania Gonalu lekarz nie był optymistą, mam jedno jajeczko 12 mm, a
w drugim jajniku duzo, ale drobnica. Dostałam następne zastrzyki
Menopur. Czy któraś z Was przechodziła podobną sytuację i czy moje
szanse na in vitro waszym zdaniem jeszcze są??
wiem ze trochę panikuje ale jestem tym faktem bardzo zmartwiona i
nie wiem co mysleć. Pomóżcie proszę, bo jestem załamana.
Pozdrawiam, Marta
Obserwuj wątek
    • lusiasia Re: Prośba o pomoc 28.08.07, 20:53
      ja po 6 dniach stymulacji (purego 150) mialam 2 pecherzyki i niestety procedure
      przerwalam, jedyna roznica bylo to ze ja nie mialam "tej drobnicy"
      nie wiem czy to moze jeszcze urosnac

      ja nie mieszkam w Polsce i u mnie takie przypadki sie przerywa - trzeba miec
      minimum 3 pecherzyki, ale w Polsce robia punkcje na 1-2 (np w lodzi lekarze by
      nie przerwali)
      ale jak obserwuje troche podobne sytuacje, realnie in vitro z tak mala iloscia
      jeszcze na tym forum sie nie udalo (chyba ze cos przoczylam) ale nigdy nic nie
      wiadomo

      trzymaj sie (nic innego nie pozostaje niz wierzyc, ze sie jednak kiedys uda, w
      ten czy inny sposob)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka