Hej!
Byl kiedys watek o znanych osobach, ktore tez mialy "nasz" problem. Otoz
ostatnio wyczytalam,ze Trinnie z programow na TVN STYLE, tez dlugo nie mogla
zajsc w ciaze. W koncu po latach walki sie udalo (ale nei wiem czy in vitro?),
niestety jej coreczka urodzila sie chora z niewyksztalconymi raczkami i nozkami

Nie wiem dlaczego tyle musimy zniesc?
Ale na ogol wczesniej czy pozniej sie udaje, wiec nie mozna sie poddawac! Nasz
slodki dowod spi w pokoju w kolysce

)
Pozdrawiam