Dziewczyny, prawie po dwóch latach starań w końcu nam sie udało!!!!
Dosłownie w to nie wierzę!! To był mój drugi cykl po hsg,
nastawialam sie już na inseminację, mam też już umowioną
laparoskopię - a tu taki cud

Jutro biegnę na betę. Mam nadzieję, że
wszystko bedzie dobrze. Kiedy najlepiej udac sie do lekarza?
Pozdrawiam i wam też sie uda - zobaczycie