Dodaj do ulubionych

są dwie krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

23.09.08, 20:07
Dziewczyny, prawie po dwóch latach starań w końcu nam sie udało!!!!
Dosłownie w to nie wierzę!! To był mój drugi cykl po hsg,
nastawialam sie już na inseminację, mam też już umowioną
laparoskopię - a tu taki cudsmileJutro biegnę na betę. Mam nadzieję, że
wszystko bedzie dobrze. Kiedy najlepiej udac sie do lekarza?
Pozdrawiam i wam też sie uda - zobaczycie
Obserwuj wątek
    • monia76 Re: są dwie krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!! 23.09.08, 20:36
      ale cudowne wieści na wieczór!!! ogromnie, bardzo i z całego serca
      GRATULUJĘ. życzę zdrowego dziecka i lekkiej ciąży.
      • alice25 Re: są dwie krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!! 23.09.08, 20:49
        Spiryna serdecznie gratuluje!!! Wszystko bedzie dobrze, zycze
        spokojnej ciazy
    • amoniaaa Re: są dwie krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!! 23.09.08, 21:11
      ale wiadomość smile przynajmniej tobie się udało!!!
      u mnie dzisiaj jak zwykle @... sad(((
      • spiryna Re: są dwie krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!! 23.09.08, 21:26
        Amonia, uy mnie w pierwszym cyklu tez byla klapa. A widzisz udało
        sie w drugim. Masz oba jajowody drozne?
        • amoniaaa Re: są dwie krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!! 24.09.08, 09:35
          lewy niedrożny, w lipcu miałam owu z prawej strony i gdyby przyjąć
          że owulka jest na zmianę to z prawej to z lewej, to teraz miałam
          bezowulacyjny cykl z lewej strony...Ale dobrze wiemy że różnie to
          bywa z tymi jajnikami i czasami owulacja może być kilka razy z
          jednej strony. Może teraz prawa strona da mi więcej nadziei wink
          pozdrawiam
    • martucha90 Re: są dwie krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!! 24.09.08, 09:55
      Wspaniale, gratulacje!!! Wszystkiego dobrego!!!
      ;-DDDD
    • m-a-la Re: są dwie krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!! 24.09.08, 09:58
      Ale wrzesień cudów! smile Gratuluje smile
      ____________________
      I ICSI Invimed sierpień 2008 - 3 bąbelki, żaden z nami nie został...
      II ICSI Invicta grudzień 2008
    • vdal Re: są dwie krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!! 24.09.08, 13:54
      Gratulacje.Moze nam w tym miesiacu tez sie udabig_grin
    • lisu01 Re: są dwie krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!! 24.09.08, 15:01
      GRATULUJĘ!!!!!!!!!1
      to widzę że wrzesień jest dla nas łaskawysmile
      NAM tez sie UDAŁO!!!! juz od 2 tygodni wiem na 100% że noszę w sobie
      Moje Maleństwo

      • spiryna Re: są dwie krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!! 24.09.08, 16:54
        lisu01 - gratuluję.I dzewczynki, dziekluję wam za wszystkie
        gratulacje. RZeczywiście ten wrzesień łaskawy, bo tyle ciąż na
        forum - super. Własnie odebrałam wynik bety - -34 dc beta 13066,0
        ml/ml - chyba jest dobrze, co?
        • milipi78 do spiryna:) 24.09.08, 17:20
          Gratuluję i wydaje mi się ze moga to byc bliźniaki!!! Duża coś ta
          betasmile
          • spiryna Re: do spiryna:) 24.09.08, 17:22
            Bliźniaki - byłoby supersmile Kiedy najlepiej udać sie do lekarza, żeby
            juz było cos widać?
            • milipi78 Re: do spiryna:) 24.09.08, 18:33
              hej, myslę ze iśc powinnaś niedługo zeby wykluczyc pozamaciczną,
              moja koleżanka poszła ok 7 tyg od ost @ i było juz widac , pozdrawiam
              • spiryna Re: do spiryna:) 24.09.08, 18:42
                Mam nadzieję, że będzie dobrze. Nastawiam się pozytywnie. Pozdrawaim
                was gorąco dziewczynki.
                • iwa-15 Re: do spiryna:) 24.09.08, 20:43
                  Spiryna SERDECZNIE GRATULUJE!!!Trzymajcie sie zdrowo!!Napewno bedzie wszystko
                  dobrze!!!buziaki
    • edytka8080 Re: są dwie krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!! 24.09.08, 21:04
      Spiryna serdeczne gratulacje.
      • spiryna Re: są dwie krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!! 24.09.08, 21:58
        Dziekuję dziewczyny, Wam też się uda. Cieszę się bardzo, trudno to
        opisać. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam was i
        zyczę wam z calego serca II kreseczek. Zobaczycie, pojawia się
        wtedy, kiedy sie tego nie spodziewacie.
        • betka262 Re: są dwie krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!! 25.09.08, 09:18
          Ja również z całego serca gratuluję.
          Bardzo się cieszę, że Ci się udało.
          Trzymaj się ciepło
          • maja11-25 Re: są dwie krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!! 26.09.08, 10:29
            ja tez serdecznie gratuluje pozdrawiam
    • ae_iwona_83 Re: są dwie krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!! 29.09.08, 14:47
      gratulacje! dbaj o siebie - pozdrawiamy
      • zuzka787 Re: są dwie krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!! 04.12.08, 15:55
        To cudowne!!!!! Bardzo się cieszę,że Wam się udało i przy okazjii
        ogromnie Ci zazdroszczęsmile)))
        Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego smile)))
    • ochra Re: są dwie krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!! 04.12.08, 16:49
      Moje gratulacje, juz kolejny raz słyszę że zaraz po HSG dziewczyna
      zaszłą w ciążę smile
    • mugol81 Re: są dwie krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!! 04.12.08, 19:29
      Spirynko Gratulacje!!!
      To ja już nie mogę się doczekać swojego HSGsmilejuz wogóle sie nie
      boję... niech boli byleby pomogłosmile ja tak jak Ty przygotowuje się
      do iui... a moze też uda sie bezsmile
      • spiryna Re: są dwie krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!! 05.12.08, 19:23
        Oj dziewczynki, dziękuję wam serdecznie za odświeżenie wątku i gratulacje.
        Trzymam za was kciuki, wierzę, że wam też się uda. Pozdrawiam gorąco.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka