Dodaj do ulubionych

Inseminacja na życzenie

12.08.09, 22:50
Mam pytanie ,staramy sie z mężem od 1,5 roku o 2 dziecko i nic,mąż ma troszkę
bakterii u mnie Ok. i mam pytanie czy mogę na własne życzenie chcieć inseminację?
Obserwuj wątek
    • kavainca Re: Inseminacja na życzenie 13.08.09, 05:44
      nie rozumiem pytania
      jeśli zglaszasz się do kliniki to niejako wyszytko jest na Twoje
      życzenie.
    • jogna1 Re: Inseminacja na życzenie 13.08.09, 09:26
      Musicie tak czy inaczej zrobic szereg badan. Ty hormonalne, droznosc
      jajowodow,chlamydie, posiewy; maz badanie nasienia. Wirusy.
      Lekarz bedzie wiedzial w czym jest problem i dobierze odpowiednia
      styulacje.
      • kavainca Re: Inseminacja na życzenie 13.08.09, 09:43
        chyba, że tak jak my przyjdziesz do lekarza i powiesz: chcemy "tego
        i tego i szybko". Początkowo miło być INF, ale trochę sie
        przestraszyłam się i lekarz namówił mnie do IUI
        oczywiście były badania, ale na drorznośc jajowodów nie wyraziłam
        zgody - jak widac miałlam racjęsmile
        Myślę, że szkoda czasu na typowe kliniczne standardy: poczekamy 3
        miesięce biorąc witaminy, potem 3 miesiace stymulacja clo, a potem
        IUI a czas leci.
        Owywiście badania są podstawą, ale ważne jest oczekiwanie i
        asertywność pacjentówsmile
        • jogna1 Re: Inseminacja na życzenie 13.08.09, 09:57
          a po co 3 m-ce stymulacji??
          Z ta droznoscia to jest roznie. Mozna zrobic HSG ( proste badanko) i
          ma sie to z glowy. Jesli masz nawet lekkie zrosciki to po tym
          zabiegu mozna to "przepchac". Ja tez czulam,ze mam drozne
          jajowody..a jakby sie okazalo ,ze nie?? To wtedy tez tracisz czas
          ale i pieniadze na IUI.
          • kavainca Re: Inseminacja na życzenie 13.08.09, 10:29
            ja nie polecam mojej metody ( w temacie HSG)
            ale w moim przypadku wierząc intuicji oszczedziłam sobie tylko
            bólusmile i miesiąc czasusmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka