theagata Namaste 12.12.06, 11:26 tradycyjne indyjskie pozdrowienie, dosłownie: "boskość we mnie pozdrawia boskość w tobie" albo "światło we mnie kłania się światłu w tobie", w powitaniu składa się dłonie na wysokości serca. Odpowiedz Link
zoraz Re: Namaste 12.12.06, 11:47 ojeeej, i to wszystko w jednym słowie? Fajnie :) Dziękuję Namaste :) Odpowiedz Link