Gość: rb
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
08.09.04, 10:27
W tym roku razem z kumplem zjechaliśmy autostopem Szwecje Danie Norwegie
w 2 tygodnie odwiedziliśmy 3 stolice całość wyszła nas po 600 zł z biletami
na prom Gdynia- Kalskrona, jedzeniem i ewentualnymi rozrywkami.
W przyszłym roku palnujemy coś podobnego macie moze jakieś propozycję ?
gdzie warto jechać ? i gdzie jest możliwe poruszanie się stopem bez większego
problmu ?
pozdrawiam