IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.04, 10:27
W tym roku razem z kumplem zjechaliśmy autostopem Szwecje Danie Norwegie
w 2 tygodnie odwiedziliśmy 3 stolice całość wyszła nas po 600 zł z biletami
na prom Gdynia- Kalskrona, jedzeniem i ewentualnymi rozrywkami.

W przyszłym roku palnujemy coś podobnego macie moze jakieś propozycję ?
gdzie warto jechać ? i gdzie jest możliwe poruszanie się stopem bez większego
problmu ?

pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: -*- Re: Autostop IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.04, 11:13
      Dość powszechnie za znakomity kraj do stopowania uważana jest Turcja.
      Osobiście potwierdzam - r e w e l a c j a !!!!! I za miedzą: Syria, Jordania.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka