Gość: calvo
IP: 195.205.248.*
16.07.01, 14:55
Ludzie witojcie,
wszedzie szukam i nie moge znalezc, pomóżcie pliiiiiiiz.
Rajd (w zasadzie przejażdżka) odbywa sie 19 sierpnia, ale żeby wziąć udział
trzeba płacić wpisowe (ok. PLN 50), tylko że odpowiednio wcześniej.
Jak ktoś zna jakis adresik, kontakt to serdecznie z góry dziękuję.
Stron o Bornholmie jest mnóstwo ale o rajdzie cisza :-((
pozdrowionka / miłych wakacji