Gość: Lena IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.02.05, 20:50 Pytanko, jak komorki nie dzialaja to moze w hotelah jest dostep do internetu???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kx Re: Margarita-internet IP: *.tlsa.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 08.02.05, 08:15 Odpowiedz Link Zgłoś
rozaliap Re: Margarita-internet 08.02.05, 11:15 jest - przynajmniej był w Dunes - koszt ok. 1$ za pół godziny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: opti7 Re: Margarita-internet IP: 62.233.214.* 08.02.05, 11:34 Jade do Dunes w maju . Przekonała mnie Twoja opinia o hotelu Rozalio. Czy internet w hotelu jest w pokojach , czy tylko w kawiarence? pozdrawiam opti7 www.fotowakacje.prv.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lena Re: Margarita-internet IP: *.tlsa.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 08.02.05, 13:21 W piątek lecę właśnie do Dunes hotel. Z ciekawością przeczytałam relacje Rozalii i bardzo dziękuję. Ciesze sie ze jest w hotelu internet bo na komórkę nie ma co liczyc i telefon na kartę. Odpowiedz Link Zgłoś
atamanek Do Leny :) 08.02.05, 23:52 Witam :) Prawdopodobnie bedziemy lecialy w tyms amy terminie, mzoe nawet tym samym samolotem. Czy planujesz pojechac nad Orinoko? Dobrze by bylo polaczyc sily, w gromadzie zawsze razniej ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lena Re: Do Agnieszki IP: *.tlsa.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 09.02.05, 08:32 Ja lecę w ten piątek z Pragi, a Ty? Odpowiedz Link Zgłoś
atamanek Do Leny :) 10.02.05, 14:53 Witam :) Ja takze w ten piatek i tez z Pragi. Wylot jest z piatku na sobote dokladnie, o 00.05 z miedzyladowaniem w Madrycie. Bede w hotelu Pueblo Caraibe, moznaby razem jakis wyjazd zrobic. Planuje indywidualnie promem/autobusem dojechac do C.B lub C.G i stamtad Orinoko 3 -4 dni, i Canaima. Moze S.Elena. Zoabcze na miejscu. Bynajmniej w hotelu nie bede siedziec :) Jesli mozesz odezwij sie na emila do mnie :) Odpowiedz Link Zgłoś
rozaliap Re: Margarita-internet 10.02.05, 12:57 Bardzo się cieszę, że moja opinia się przydała :) internet jest w kawiarence na terenie hotelu a w trakcie pobytu w Dunes KONIECZNIE wycieczka na latarnię morską na podziwianie zachodów słońca... i spacer na Playa Zaragoza, która ukazuje się w całej krasie po wdrapaniu się na latarnię :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lena do Rozalii IP: *.tlsa.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 10.02.05, 14:19 Na pewno wdrapię sie na latarnię :))) Dzięki, odezwę się po powrocie. Odpowiedz Link Zgłoś