Dodaj do ulubionych

Margarita-internet

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.02.05, 20:50
Pytanko, jak komorki nie dzialaja to moze w hotelah jest dostep do
internetu????
Obserwuj wątek
    • Gość: Kx Re: Margarita-internet IP: *.tlsa.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 08.02.05, 08:15
      • rozaliap Re: Margarita-internet 08.02.05, 11:15
        jest - przynajmniej był w Dunes - koszt ok. 1$ za pół godziny
        • Gość: opti7 Re: Margarita-internet IP: 62.233.214.* 08.02.05, 11:34
          Jade do Dunes w maju . Przekonała mnie Twoja opinia o hotelu Rozalio.
          Czy internet w hotelu jest w pokojach , czy tylko w kawiarence?
          pozdrawiam

          opti7
          www.fotowakacje.prv.pl/
          • Gość: Lena Re: Margarita-internet IP: *.tlsa.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 08.02.05, 13:21
            W piątek lecę właśnie do Dunes hotel. Z ciekawością przeczytałam relacje
            Rozalii i bardzo dziękuję. Ciesze sie ze jest w hotelu internet bo na komórkę
            nie ma co liczyc i telefon na kartę.
            • atamanek Do Leny :) 08.02.05, 23:52
              Witam :)
              Prawdopodobnie bedziemy lecialy w tyms amy terminie, mzoe nawet tym samym
              samolotem. Czy planujesz pojechac nad Orinoko? Dobrze by bylo polaczyc sily, w
              gromadzie zawsze razniej ;))
              • Gość: Lena Re: Do Agnieszki IP: *.tlsa.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 09.02.05, 08:32
                Ja lecę w ten piątek z Pragi, a Ty?
                • atamanek Do Leny :) 10.02.05, 14:53
                  Witam :)

                  Ja takze w ten piatek i tez z Pragi. Wylot jest z piatku na sobote dokladnie, o
                  00.05 z miedzyladowaniem w Madrycie.
                  Bede w hotelu Pueblo Caraibe, moznaby razem jakis wyjazd zrobic. Planuje
                  indywidualnie promem/autobusem dojechac do C.B lub C.G i stamtad Orinoko 3 -4
                  dni, i Canaima. Moze S.Elena. Zoabcze na miejscu. Bynajmniej w hotelu nie bede
                  siedziec :)

                  Jesli mozesz odezwij sie na emila do mnie :)
          • rozaliap Re: Margarita-internet 10.02.05, 12:57
            Bardzo się cieszę, że moja opinia się przydała :)
            internet jest w kawiarence na terenie hotelu
            a w trakcie pobytu w Dunes KONIECZNIE wycieczka na latarnię morską na
            podziwianie zachodów słońca... i spacer na Playa Zaragoza, która ukazuje się w
            całej krasie po wdrapaniu się na latarnię :)
            • Gość: Lena do Rozalii IP: *.tlsa.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 10.02.05, 14:19
              Na pewno wdrapię sie na latarnię :))) Dzięki, odezwę się po powrocie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka