Gość: alina
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
01.08.08, 07:49
Chciałabym pojechać choć raz do Kenii / Tanzanii. Na razie nie jest to możliwe
ze względów osobistych, ale może sie zdarzyć że nagle taka możliwość
powstanie. Oczywiście czytałam nieco na tym forum, niemniej chciałabym zapytać:
- ile czasu minimum potrzeba od podjęcia decyzji do wyjazdu ( mam tu na myśli
np.szczepienia, leki przeciwmalaryczne)
- kiedy lepiej nie jechać, a kiedy optymalnie?
- czy możecie polecić biuro - konkretną wycieczkę? Nie zależy mi na opcji z
tygodniem na plaży, bo plaż nie lubię. Raczej zwierzaki - jak najwięcej:)
- ponieważ nie wiem, czy jechałabym sama, czy z kimś - może znacie ofertę
przyjazną dla singli?
Będę wdzięczna za wszelkie sugestie
Pozdrawiam Alina