Dodaj do ulubionych

Jaki camping nad Bałtykiem

28.06.12, 14:56
Czy ktoś może polecić camping nad Bałtykiem. Jedziemy rodzinką z dwójką dzieci. Nie chce trafić w sam środek wakacyjnej imprezy nastolatków, bardziej interesuje mnie miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi. Czyli spokojny camping lub pole namiotowe, stosunkowo blisko plaży. Dzięki za pomoc.
Obserwuj wątek
    • monala1 Re: Jaki camping nad Bałtykiem 02.07.12, 20:30
      osobiście miałam taki problem rok temu. Sprawdziliśmy camping w Rowach Energetyk. Jest to ostatni camping przy lesie na końcu drogi więc cisza i spokój. Inne campingi były zawalone i mocno tętniło tam życie. Ceny też nie są najmniejsze więc małolaci tam nie przebywają. Do plaży jest blisko i wieczorkiem słychać szum fal. W pobliżu jest mało straganów i sklepów więc dzieci też nie szalały. Po drodze na plaże były lody i zapiekanki a w dzień był czynny kiosk. Do sklepu 15 minut drogi więc rano po pieczywo jeździłam na rowerze. Cisza i spokój- idealne miejsce dla rodzin. W tym roku też się tam wybieramy choć nie chętnie jeżdżę drugi raz w to samo miejsce jednak mąż nalega. Tym bardziej, że jestem w ciąży i może rzeczywiście testowanie nowego campingu może być nie na miejscu. Życzę spokojnych wakacji.
    • dzidzia1975 Re: Jaki camping nad Bałtykiem 24.07.12, 10:52
      W tamtym roku bylismy z dziećmi pod namiotami w 3 rodziny w Dziwnów camping Viking (maja swoja stronę int) jak dla nas super( sklep na miejscu świetlica kuchnia duza z mozliwoscia podgrzania zjedzenia w niepogode, sanitariaty czyste cały czas sprzatane ciepłą woda nin stop, restauracja tez na miejscu bezposrednie zejscie do morza plac zabaw czysto rodzinnie OK) cenowo tez było OK (oczywiscie to wysoki sezon wiec ceny jak dla wakacji ale mimo wszystko przyzwoite) my polecamy
    • amberleen Re: Jaki camping nad Bałtykiem 27.08.12, 23:41
      Jak potrzebujesz blisko plaży to ci mogę polecić pole namiotowe Lazurowe ( www.lazurowe.com.pl ) położone w Chłapowie tuż przy Władysławowie. Od pola do morza jest jakieś kilkadziesiąt metrów. Widoki są ładne, okolica spokojna, jest też darmowe wi-fi na terenie ośrodka i całodobowy monitoring.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka