Dodaj do ulubionych

SOBIESZEWO

03.08.04, 12:36
Wybieram się do ośrodka RELAKS, prawdopodobie najbliżej morza. Może ktoś zna
to miejsce? Czy plaża czysta, a kąpieliska bezpieczne?
Obserwuj wątek
    • Gość: gosik Re: SOBIESZEWO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.04, 09:32
      Sobieszewo, a gdzie to jest???
    • Gość: asia Re: SOBIESZEWO IP: *.toya.net.pl 04.08.04, 10:20
      Gdańsk-Sobieszewo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka