malzag 03.08.04, 12:36 Wybieram się do ośrodka RELAKS, prawdopodobie najbliżej morza. Może ktoś zna to miejsce? Czy plaża czysta, a kąpieliska bezpieczne? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gosik Re: SOBIESZEWO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.04, 09:32 Sobieszewo, a gdzie to jest??? Odpowiedz Link Zgłoś