mola16 Re: TROMYSIA C.D. 12.11.04, 15:45 No widzę, że czat nas wciągnął bezgranicznie. Odpowiedz Link
mola16 Re: TROMYSIA C.D. 12.11.04, 15:53 Ja dziś mam malutki luzik, ale jak ktos z boku popatrzy to jestem niemiłosiernie zapracowana. Do poniedziałku Tromyszko. Mam nadzieję, że będziemy miały czas na czat. Odpowiedz Link
ewkaczo Re: TROMYSIA C.D. 12.11.04, 16:08 jestesm na czacie a tam nikogo nie ma...buuuuu Odpowiedz Link
kasiuula Do góry 14.11.04, 22:07 No, no. Nie było mnie parę dni a tu tyle nowych postów do poczytania. Od czwartku ne miałam dostępu do netu, aż do dziś. Jest niedziela, czekam na mężulka i nadrabiam zaległości. Jest tyle nowych wątków, że postanowiłam nasz trochę podnieść, żeby się gdzieś daleko nie zgubił. Wiedzę dziewczynki, że dopada Was depresja przedmiesiączkowa. To najgorszy okres. Ja naszczęście mam to juz za sobą i teraz skupiam się tylko na staraniach. Magdulko, tromyszko strasznie Was podziwiam, że potraficie sobie powiedzieć pass na listopad. Ja nie potrafię, ale może to właśnie jest rozwiązanie... - trzymam kciuki. Ja w każdym bądź razie żyję już tylko owulacją i to chyba najlepszy okres. Dzisiaj zaczynam brać Clo, jutro monitoring, za radą Magdulki biorę też Castagnusa. I znowu mam ogromne nadzieje...poza tym coś się dzieje i moge coś robić i to mi pomaga. Do jutra kochane (mam nadzieję) Odpowiedz Link
tromysza Dziewczyny!!! Zwariuje w poniedzialek 15.11.04, 07:19 Wczoraj zrobilam test i co????? Mam dwie kreski. To znaczy chyba mam dwie kreski, bo ta jedna jest cienka i b. malo widoczna. Na poczatku myslalam, ze tylko jedna, a potem przy swietle dziennym...no byly dwie. Ale to chyba niemozliwe. Czuje sie jak na @. Dlaczego ktos ze mnie kpi? Odpowiedz Link
mola16 Re: Dziewczyny!!! Zwariuje w poniedzialek 15.11.04, 09:00 Ja nawet w nocy po powrocie z toalety nie mogłam zasnąć, cały czas myslałam o tych dwóch kreseczkach (ta jedna najważniejsza cieniutka), mój M stwierdził (bo też się przebudził), że za dużo o tym myślę i za bardzo to przeżywam. Ale jak nie myśleć skoro czekałam na to 11 miesięcy. Myślę Tromyszko, że tylko spokój nas uratuje. Odpowiedz Link
tromysza Re: Dziewczyny!!! Zwariuje w poniedzialek 15.11.04, 09:03 Moj maz tez mowil, to samo co Twoj: luz, luz, luz, nie przezywaj az tak bardzo. Latwo mu mowic. Prawie cala noc nie spalam (wsciekajac sie, ze kobiety w ciazy sa senne i na pewno nie jestem skoro nie moge spac.) Oni maja do tego inny stosunek. Tak, tylko spokoj. Ale tak o niego trudno. To zawieszenie jest straszne. ja ciagle biegam do lazienki i sprawdzam czy nie dostalam @. Trzymajmy sie. Duzo masz pracy Odpowiedz Link
mola16 Re: Dziewczyny!!! Zwariuje w poniedzialek 15.11.04, 09:19 Tak, tak pracy od groma jak to zwykle w poniedziałek, ale nie potrafię obejść się bez forum. Też się zastanawiam jak przeżyć do środy. No i te pytania w mojej głowie: co teraz, jakie badanie, kiedy USG, co robić, czy mogę iśc na aerobik, jakie witaminki i leki, który gin lepszy.... Oj pomcy, juz zwariwałam. Odpowiedz Link
tromysza Re: Dziewczyny!!! Zwariuje w poniedzialek 15.11.04, 09:26 Spokojnie. Lykaj witaminki, chodz na aerobic. Do srody po prostu o siebie dbaj. Ale nie wariuj. Na decyzje o USG, ginie, bedzie jeszcze czas, mola!!! spokojnie Odpowiedz Link
zebra102 Re: Dziewczyny!!! Zwariuje w poniedzialek 15.11.04, 10:43 Mam dokładnie tak samo. Czy ze mnie tez Ktos kpi? Odpowiedz Link
tromysza mola 15.11.04, 09:41 A temperature? Mierzylas? jesli tak, to czy w pochwie? jaka tam panuje "normalnie" temperatura? Odpowiedz Link
mola16 Re: mola 15.11.04, 09:52 Oj Tromyszko, w tym temacie to Ci nie pomogę, nie mierzyłam nigdy tempki. Ale miałam się do tego zabrać, tylko jakoś zawsze albo za późno albo nie miałam czasu z samiutkiego rana, zawsze cos mi wypadało. Nęka mnie jeszcze problem nikotynowy, i nie wiem co dalej. Jestem wstrętną palaczką (palę ale tylko w czasie pracy) i jak tylko potwierdze ciążę to myślę, że będzie mnie odrzucac od tego wstrętnego smrodku. Odpowiedz Link
tromysza moze magdulka bedzie wiedziec 15.11.04, 10:03 jak jest z ta tempka. jaka jest normalna tempka w pochwie. ja wczoraj sobie zmierzylam i duzo. Ale... moze to normalne. Odpowiedz Link
magdulka26 Re: mola 15.11.04, 10:05 Tromyszko, Mola niech Was uściskam moje kochane żabki ))Boże to prawdziwy wysyp cięzarówek ,rosną jak grzybki po deszczu.Boże jak ja się cieszę że chociaż Wam się udało .Mi pewnie i w tym cyklu sie nie udało ,czasem zaboli brzuch @@ ,tak sie boję.Ale w środę się wyjaśni i wiem że będzie dużo łez ... Odpowiedz Link
tromysza magdulko, nie gratuluj 15.11.04, 10:08 ja troche zaluje, ze napisalam to na forum. A moze to byly jakies omamy? Nie gratuluj. A powiesz mi co z ta tempka? jaka jest normalnie w pochwie, o ile sie podwyzsza w ciazy? Odpowiedz Link
mola16 Re: mola 15.11.04, 10:10 Dzięki Madziu, jak wiesz to jeszcze na 100% nie jest pewnie,że Tromyszka i ja zaciążyłysmy ale jest duża szansa. Wiem, że i Tobie się uda i to wkrótce. Bedziesz się cieszyc razem z nami. Tromysza, ja juz wchodziłam na stronki z kalendarzem narodzin i sprawdzała kiedy ewentualnie będa narodziny mojego ślicznego bobo (27 lipiec). Ja chyba zwariowałam... Odpowiedz Link
zebra102 Re: mola 15.11.04, 10:42 Ja jeż jestem schizo paranoiczka i sprawdzalam termin porobu. Mi wyszło 28 lipiec. To znaczy jesli się rzeczywiscie udało. Odpowiedz Link
magdulka26 Re: mola 15.11.04, 10:08 Tromyszko jeśli nigdy nie mierzyłaś tempki w pochwie ,to nie wiesz jaka jest u Ciebie podstawowa tem.Generalnie w ciaży jest ona przez 100 dni podwyzszona.Zmierz sobie ją rano ,przed wstaniem z łóżka w pochwie i podaj wynik .No chyba ze dziś mierzyłaś to podaj . Odpowiedz Link
magdulka26 Re: mola 15.11.04, 10:14 Piękna temperaturka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ciążowa )))) Odpowiedz Link
tromysza Re: jezu, naprawde? 15.11.04, 10:24 masz normalna w pochwie? jeju, to moze ja naprawde jestem w ciazy. o fuq Odpowiedz Link
magdulka26 Re: jezu, naprawde? 15.11.04, 10:28 Tak przed owulacją mam 36,6 a po owulacji mi podskoczy do 36,9.Teraz nie mierzę bo już nie chcę się schizować.Czekam do środy i tak sie boję. A czy Was boli brzuch @@@ ? Odpowiedz Link
mola16 Re: jezu, naprawde? 15.11.04, 10:35 Magdulko, o ile dobrze pamietam termin na @ masz 17/18 i już bolałby cie brzuszek??? Czy to nie za wcześnie??? Mnie z reguły brzuch boli na dzień przed @. Ja czyłam taki ból małpowy 7 dni po owulacji i mam nadzieję, że było to zagnieżdżenie zarodka. A jak miałaś dotychczas? Odpowiedz Link
tromysza Re: TROMYCHA ... 15.11.04, 10:48 Szkoda mi kasy. A raczej: nie, bezsensu. Po pierwsze: mam zapieprz w pracy i nikt mnie stad teraz nie wypusci.Po drugie: boje sie. A brzuch mnie magdulko boli dokladnie jak na @. Wiec ciagle czekam na te wredote. Odpowiedz Link
tromysza magdulko, wiem, ze jestem upierdliwa 15.11.04, 10:56 Ale badalas zawsze temp. w pochwie, bo nie zrozumialam. Bo moze tam jest cieplej. Zaraz zwariuje. juz zwariowalam tra la la Odpowiedz Link
magdulka26 Re: magdulko, wiem, ze jestem upierdliwa 15.11.04, 11:05 Tempkę powinno sie mierzyć albo w pochwie ,odbycie lub pod językiem.W tym miejscu tempki są wiarygodne.Tak ja zawsze mierzę w pochwie tempkę.No chyba że bierze mnie grypa to pod pachą. Mola mnie zawsze przed @ boli brzuch troszkę wcześniej.Czasem jest to na dwa czasem trzy dni wczesniej.Brzuch nie boli mnie cały czas tylko od czasu doczasu zaboli.Dziwi mnie tylko to ,że od wczoraj nie plamię ,robię sobie złudne nadzieje,ech ja naiwna idiotka... Odpowiedz Link
mola16 Re: magdulko, wiem, ze jestem upierdliwa 15.11.04, 11:07 Magdulko, a konsultowałaś z lekarzem te plamienia z ubiegłego tygodnia? Co powiedział? Odpowiedz Link
tromysza no wlasnie 15.11.04, 11:08 konsultowalas? ja tez sobie robie nadzieje. sluchaj, a moze sie udalo? Boze, bede mocno trzymac kciuki!!!!! przeciez w koncu sie nam uda Odpowiedz Link
magdulka26 Re: no wlasnie 15.11.04, 11:15 gin powiedział tak że to mi nie przeszkadza w staraniach i mam przyjechać na posiew do niego po @@. W tamtym cyklu plamiłam od 21 dc az do samej @ Teraz mam 25 dc i od wczoraj popołudniu nie plamię a tez plamiłam od 21 dc.Nie wiem o co chodzi że plamienia ustały ,wkładka jest czysta.Ech boję się cieszyć .Jak nie przyjdzie @ to wtedy zacznę mysleć czy sie udało czy nie.Czekam na środę ,wszystko się rozstrzygnie.Ale nie łudzę się ,dlamnie to jest abstrakcja ,ja i ciąża hihih. Odpowiedz Link
tromysza Re: no wlasnie 15.11.04, 11:16 Dla mnie to tez abstrakcja: ja i ciaza. Abstrakt. Ciekawe dlaczego to dla nas taki abstrakt. W koncu ciaza (przynajmniej teoretycznie) to naturalny stan dla kobiety Odpowiedz Link
magdulka26 Re: no wlasnie 15.11.04, 11:18 Tak ale nie dlamnie.Mnie się wydaje że wszystkie laski moga być w ciąży tylko nie ja.Po drugie ,nie bolą mnie cycki ,nawet nie urosły większe.Szkoda moich nerwów i tyle.W grudniu zacznę nowe starania ,jakoś to będzie. Odpowiedz Link
mola16 Re: no wlasnie 15.11.04, 11:24 Magdulko, mnie też cycki nie bolą a bolały zawsze przed @. Ja myślę podobnie jak ty, że wszystkie będą w ciąży tylko nie ja. Troszke ochłonęłam jak Mamaszyma napisała na wątku Tromyszy, że robiła dwa testy i wyszły dwa razy słabe kreseczki rózowe a i tak @ przyszła. Juz nie wiem co mam o tym mysleć. Odpowiedz Link
magdulka26 Re: TROMYSIA C.D. 15.11.04, 11:28 Mola nie mysl otym ,może u niej była biochemiczna ciąża.Głowa do góry ,a Ty na kiedy masz termin @@ ? Odpowiedz Link
tromysza Re: TROMYSIA C.D. 15.11.04, 11:32 ja tez ochlonelam. A raczej: wscieklam sie. Jak ja Cie rozumiem, magdulko. Mam tego, k... dosc. Juz nie mam sil. Biegam co chwila do lazienki patrzec czy mam @. Olewam to. juz sie poddaje. Przeciez ja do Tworek trafie. Odpowiedz Link
tromysza poza tym 15.11.04, 11:33 Mola, przeczytaj dokladnie. Ona miala te kreske nad kreska testowa, a nie pod. Odpowiedz Link
mola16 Re: poza tym 15.11.04, 11:36 Już tego nie rozumie, zgłupiałam do reszty. Czy Mamaszyma miał te dziwne kreski? I nie w tym miejscu co powinny być? Czy były to kreski w tym miejscu gdzie test wskazuje? Odpowiedz Link
mola16 Re: TROMYSIA C.D. 15.11.04, 11:33 Termin @ mam na 18.11. Ale będę jeszcze raz testować w środę czyli 17.11 - dzień przed @ a to tylko z tego względu, że powinnam odstawić Duphaston ale troszke się boję i przedłużyłam jego zażywanie o 3 dni. Jeśli test nic nie wykaże to odstawię i będę czekać na @, pewnie przyjdzie później o te 3 dni. Odpowiedz Link
magdulka26 Re: TROMYSIA C.D. 15.11.04, 11:38 Ja odstawiałm duphaston ,od dziś nie biorę . Odpowiedz Link
tromysza Re: TROMYSIA C.D. 15.11.04, 11:40 nie, mamaszyma miala te cholerne dwie kreski, nika miala dwie, ale w innym miejscu. mamaszyma miala pewnie biohemiczna. fuq. boli mnie prawy jajnik Odpowiedz Link
magdulka26 Re: TROMYSIA C.D. 15.11.04, 11:45 Założe nowy watek ten juz zrobił się długi ... Odpowiedz Link