Dodaj do ulubionych

TROMYSIA C.D.

    • mola16 Re: TROMYSIA C.D. 12.11.04, 15:45
      No widzę, że czat nas wciągnął bezgranicznie.
      • tromysza Re: TROMYSIA C.D. 12.11.04, 15:50
        No... mowie Ci, wywala mnie z pracy smile
        • mola16 Re: TROMYSIA C.D. 12.11.04, 15:53
          Ja dziś mam malutki luzik, ale jak ktos z boku popatrzy to jestem
          niemiłosiernie zapracowana. Do poniedziałku Tromyszko. Mam nadzieję, że
          będziemy miały czas na czat.
    • ewkaczo Re: TROMYSIA C.D. 12.11.04, 16:08
      jestesm na czacie a tam nikogo nie ma...buuuuu
      • tromysza Re: TROMYSIA C.D. 12.11.04, 16:09
        Ewa, juz tam wchodze. CZEKAJ
        • tromysza Ewa!!!!!!!!!!!11111 12.11.04, 16:11
          Wejdz na czat!!!
    • ewkaczo Re: TROMYSIA C.D. 12.11.04, 17:13
      KASIA-GDZIE JESTES????????CZEKAM NA CZACIE.
      • tromysza Re: TROMYSIA C.D. 12.11.04, 17:15
        No to poczekaj
      • tromysza w sensie juz ide 12.11.04, 17:15
        smile
        • kasiuula Do góry 14.11.04, 22:07
          No, no. Nie było mnie parę dni a tu tyle nowych postów do poczytania. Od
          czwartku ne miałam dostępu do netu, aż do dziś. Jest niedziela, czekam na
          mężulka i nadrabiam zaległości. Jest tyle nowych wątków, że postanowiłam nasz
          trochę podnieść, żeby się gdzieś daleko nie zgubił. Wiedzę dziewczynki, że
          dopada Was depresja przedmiesiączkowa. To najgorszy okres. Ja naszczęście mam
          to juz za sobą i teraz skupiam się tylko na staraniach. Magdulko, tromyszko
          strasznie Was podziwiam, że potraficie sobie powiedzieć pass na listopad. Ja
          nie potrafię, ale może to właśnie jest rozwiązanie... - trzymam kciuki. Ja w
          każdym bądź razie żyję już tylko owulacją i to chyba najlepszy okres. Dzisiaj
          zaczynam brać Clo, jutro monitoring, za radą Magdulki biorę też Castagnusa. I
          znowu mam ogromne nadzieje...poza tym coś się dzieje i moge coś robić i to mi
          pomaga. Do jutra kochane (mam nadzieję)
          • tromysza Dziewczyny!!! Zwariuje w poniedzialek 15.11.04, 07:19
            Wczoraj zrobilam test i co????? Mam dwie kreski. To znaczy chyba mam dwie
            kreski, bo ta jedna jest cienka i b. malo widoczna. Na poczatku myslalam, ze
            tylko jedna, a potem przy swietle dziennym...no byly dwie. Ale to chyba
            niemozliwe. Czuje sie jak na @. Dlaczego ktos ze mnie kpi?
            • mola16 Re: Dziewczyny!!! Zwariuje w poniedzialek 15.11.04, 09:00
              Ja nawet w nocy po powrocie z toalety nie mogłam zasnąć, cały czas myslałam o
              tych dwóch kreseczkach (ta jedna najważniejsza cieniutka), mój M stwierdził (bo
              też się przebudził), że za dużo o tym myślę i za bardzo to przeżywam. Ale jak
              nie myśleć skoro czekałam na to 11 miesięcy.

              Myślę Tromyszko, że tylko spokój nas uratuje.
              • tromysza Re: Dziewczyny!!! Zwariuje w poniedzialek 15.11.04, 09:03
                Moj maz tez mowil, to samo co Twoj: luz, luz, luz, nie przezywaj az tak bardzo.
                Latwo mu mowic. Prawie cala noc nie spalam (wsciekajac sie, ze kobiety w ciazy
                sa senne i na pewno nie jestem skoro nie moge spac.) Oni maja do tego inny
                stosunek. Tak, tylko spokoj. Ale tak o niego trudno. To zawieszenie jest
                straszne. ja ciagle biegam do lazienki i sprawdzam czy nie dostalam @.
                Trzymajmy sie. Duzo masz pracy
                • mola16 Re: Dziewczyny!!! Zwariuje w poniedzialek 15.11.04, 09:19
                  Tak, tak pracy od groma jak to zwykle w poniedziałek, ale nie potrafię obejść
                  się bez forum. Też się zastanawiam jak przeżyć do środy. No i te pytania w
                  mojej głowie: co teraz, jakie badanie, kiedy USG, co robić, czy mogę iśc na
                  aerobik, jakie witaminki i leki, który gin lepszy.... Oj pomcy, juz zwariwałam.
                  • tromysza Re: Dziewczyny!!! Zwariuje w poniedzialek 15.11.04, 09:26
                    Spokojnie. Lykaj witaminki, chodz na aerobic. Do srody po prostu o siebie dbaj.
                    Ale nie wariuj. Na decyzje o USG, ginie, bedzie jeszcze czas, mola!!! spokojnie
            • zebra102 Re: Dziewczyny!!! Zwariuje w poniedzialek 15.11.04, 10:43
              Mam dokładnie tak samo. Czy ze mnie tez Ktos kpi?
    • tromysza mola 15.11.04, 09:41
      A temperature? Mierzylas? jesli tak, to czy w pochwie? jaka tam
      panuje "normalnie" temperatura?
      • mola16 Re: mola 15.11.04, 09:52
        Oj Tromyszko, w tym temacie to Ci nie pomogę, nie mierzyłam nigdy tempki. Ale
        miałam się do tego zabrać, tylko jakoś zawsze albo za późno albo nie miałam
        czasu z samiutkiego rana, zawsze cos mi wypadało.

        Nęka mnie jeszcze problem nikotynowy, i nie wiem co dalej. Jestem wstrętną
        palaczką (palę ale tylko w czasie pracy) i jak tylko potwierdze ciążę to myślę,
        że będzie mnie odrzucac od tego wstrętnego smrodku.
        • tromysza moze magdulka bedzie wiedziec 15.11.04, 10:03
          jak jest z ta tempka. jaka jest normalna tempka w pochwie. ja wczoraj sobie
          zmierzylam i duzo. Ale... moze to normalne.
        • magdulka26 Re: mola 15.11.04, 10:05
          Tromyszko, Mola niech Was uściskam moje kochane żabki wink))Boże to prawdziwy
          wysyp cięzarówek ,rosną jak grzybki po deszczu.Boże jak ja się cieszę że
          chociaż Wam się udało .Mi pewnie i w tym cyklu sie nie udało ,czasem zaboli
          brzuch @@ ,tak sie boję.Ale w środę się wyjaśni i wiem że będzie dużo łez ...
          • tromysza magdulko, nie gratuluj 15.11.04, 10:08
            ja troche zaluje, ze napisalam to na forum. A moze to byly jakies omamy?
            Nie gratuluj. A powiesz mi co z ta tempka? jaka jest normalnie w pochwie, o ile
            sie podwyzsza w ciazy?
          • mola16 Re: mola 15.11.04, 10:10
            Dzięki Madziu, jak wiesz to jeszcze na 100% nie jest pewnie,że Tromyszka i ja
            zaciążyłysmy ale jest duża szansa. Wiem, że i Tobie się uda i to wkrótce.
            Bedziesz się cieszyc razem z nami.

            Tromysza, ja juz wchodziłam na stronki z kalendarzem narodzin i sprawdzała
            kiedy ewentualnie będa narodziny mojego ślicznego bobo (27 lipiec). Ja chyba
            zwariowałam...
            • zebra102 Re: mola 15.11.04, 10:42
              Ja jeż jestem schizo paranoiczka i sprawdzalam termin porobu.
              Mi wyszło 28 lipiec. To znaczy jesli się rzeczywiscie udało.
        • magdulka26 Re: mola 15.11.04, 10:08
          Tromyszko jeśli nigdy nie mierzyłaś tempki w pochwie ,to nie wiesz jaka jest u
          Ciebie podstawowa tem.Generalnie w ciaży jest ona przez 100 dni
          podwyzszona.Zmierz sobie ją rano ,przed wstaniem z łóżka w pochwie i podaj
          wynik .No chyba ze dziś mierzyłaś to podaj .
          • tromysza Re: mola 15.11.04, 10:12
            37,6
            • tromysza 37,6 15.11.04, 10:13
              W zyciu nie wiedzialam, ze tam jest, hmmm, tak goraco
        • magdulka26 Re: mola 15.11.04, 10:14
          Piękna temperaturka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ciążowa smile))))
          • tromysza jezu, naprawde? 15.11.04, 10:17
            A normalnie jaka jest?
            • magdulka26 Re: jezu, naprawde? 15.11.04, 10:22
              Ja mam normalną 36,6
              • tromysza Re: jezu, naprawde? 15.11.04, 10:24
                masz normalna w pochwie? jeju, to moze ja naprawde jestem w ciazy. o fuq
                • magdulka26 Re: jezu, naprawde? 15.11.04, 10:28
                  Tak przed owulacją mam 36,6 a po owulacji mi podskoczy do 36,9.Teraz nie mierzę
                  bo już nie chcę się schizować.Czekam do środy i tak sie boję.
                  A czy Was boli brzuch @@@ ?
                  • mola16 Re: jezu, naprawde? 15.11.04, 10:35
                    Magdulko, o ile dobrze pamietam termin na @ masz 17/18 i już bolałby cie
                    brzuszek??? Czy to nie za wcześnie??? Mnie z reguły brzuch boli na dzień przed
                    @. Ja czyłam taki ból małpowy 7 dni po owulacji i mam nadzieję, że było to
                    zagnieżdżenie zarodka. A jak miałaś dotychczas?
                • pamietka TROMYCHA ... 15.11.04, 10:43
                  biegnij do jakiegos labolatorium !
                  • tromysza Re: TROMYCHA ... 15.11.04, 10:48
                    Szkoda mi kasy. A raczej: nie, bezsensu. Po pierwsze: mam zapieprz w pracy i
                    nikt mnie stad teraz nie wypusci.Po drugie: boje sie. A brzuch mnie magdulko
                    boli dokladnie jak na @. Wiec ciagle czekam na te wredote.
                    • tromysza magdulko, wiem, ze jestem upierdliwa 15.11.04, 10:56
                      Ale badalas zawsze temp. w pochwie, bo nie zrozumialam. Bo moze tam jest
                      cieplej. Zaraz zwariuje. juz zwariowalam tra la la
                      • magdulka26 Re: magdulko, wiem, ze jestem upierdliwa 15.11.04, 11:05
                        Tempkę powinno sie mierzyć albo w pochwie ,odbycie lub pod językiem.W tym
                        miejscu tempki są wiarygodne.Tak ja zawsze mierzę w pochwie tempkę.No chyba że
                        bierze mnie grypa to pod pachą.
                        Mola mnie zawsze przed @ boli brzuch troszkę wcześniej.Czasem jest to na dwa
                        czasem trzy dni wczesniej.Brzuch nie boli mnie cały czas tylko od czasu doczasu
                        zaboli.Dziwi mnie tylko to ,że od wczoraj nie plamię ,robię sobie złudne
                        nadzieje,ech ja naiwna idiotka...
                        • mola16 Re: magdulko, wiem, ze jestem upierdliwa 15.11.04, 11:07
                          Magdulko, a konsultowałaś z lekarzem te plamienia z ubiegłego tygodnia? Co
                          powiedział?
                          • tromysza no wlasnie 15.11.04, 11:08
                            konsultowalas? ja tez sobie robie nadzieje. sluchaj, a moze sie udalo? Boze,
                            bede mocno trzymac kciuki!!!!! przeciez w koncu sie nam uda
                            • magdulka26 Re: no wlasnie 15.11.04, 11:15
                              gin powiedział tak że to mi nie przeszkadza w staraniach i mam przyjechać na
                              posiew do niego po @@.
                              W tamtym cyklu plamiłam od 21 dc az do samej @
                              Teraz mam 25 dc i od wczoraj popołudniu nie plamię a tez plamiłam od 21 dc.Nie
                              wiem o co chodzi że plamienia ustały ,wkładka jest czysta.Ech boję się
                              cieszyć .Jak nie przyjdzie @ to wtedy zacznę mysleć czy sie udało czy
                              nie.Czekam na środę ,wszystko się rozstrzygnie.Ale nie łudzę się ,dlamnie to
                              jest abstrakcja ,ja i ciąża hihih.
                              • tromysza Re: no wlasnie 15.11.04, 11:16
                                Dla mnie to tez abstrakcja: ja i ciaza. Abstrakt. Ciekawe dlaczego to dla nas
                                taki abstrakt. W koncu ciaza (przynajmniej teoretycznie) to naturalny stan dla
                                kobiety
                                • magdulka26 Re: no wlasnie 15.11.04, 11:18
                                  Tak ale nie dlamnie.Mnie się wydaje że wszystkie laski moga być w ciąży tylko
                                  nie ja.Po drugie ,nie bolą mnie cycki ,nawet nie urosły większe.Szkoda moich
                                  nerwów i tyle.W grudniu zacznę nowe starania ,jakoś to będzie.
                                  • mola16 Re: no wlasnie 15.11.04, 11:24
                                    Magdulko, mnie też cycki nie bolą a bolały zawsze przed @. Ja myślę podobnie
                                    jak ty, że wszystkie będą w ciąży tylko nie ja. Troszke ochłonęłam jak
                                    Mamaszyma napisała na wątku Tromyszy, że robiła dwa testy i wyszły dwa razy
                                    słabe kreseczki rózowe a i tak @ przyszła. Juz nie wiem co mam o tym mysleć.
    • magdulka26 Re: TROMYSIA C.D. 15.11.04, 11:28
      Mola nie mysl otym ,może u niej była biochemiczna ciąża.Głowa do góry ,a Ty na
      kiedy masz termin @@ ?
      • tromysza Re: TROMYSIA C.D. 15.11.04, 11:32
        ja tez ochlonelam. A raczej: wscieklam sie. Jak ja Cie rozumiem, magdulko. Mam
        tego, k... dosc. Juz nie mam sil. Biegam co chwila do lazienki patrzec czy mam
        @. Olewam to. juz sie poddaje. Przeciez ja do Tworek trafie.
        • tromysza poza tym 15.11.04, 11:33
          Mola, przeczytaj dokladnie. Ona miala te kreske nad kreska testowa, a nie pod.
          • mola16 Re: poza tym 15.11.04, 11:36
            Już tego nie rozumie, zgłupiałam do reszty. Czy Mamaszyma miał te dziwne
            kreski? I nie w tym miejscu co powinny być? Czy były to kreski w tym miejscu
            gdzie test wskazuje?
      • mola16 Re: TROMYSIA C.D. 15.11.04, 11:33
        Termin @ mam na 18.11. Ale będę jeszcze raz testować w środę czyli 17.11 -
        dzień przed @ a to tylko z tego względu, że powinnam odstawić Duphaston ale
        troszke się boję i przedłużyłam jego zażywanie o 3 dni. Jeśli test nic nie
        wykaże to odstawię i będę czekać na @, pewnie przyjdzie później o te 3 dni.
        • magdulka26 Re: TROMYSIA C.D. 15.11.04, 11:38
          Ja odstawiałm duphaston ,od dziś nie biorę .
          • tromysza Re: TROMYSIA C.D. 15.11.04, 11:40
            nie, mamaszyma miala te cholerne dwie kreski, nika miala dwie, ale w innym
            miejscu. mamaszyma miala pewnie biohemiczna. fuq. boli mnie prawy jajnik
            • magdulka26 Re: TROMYSIA C.D. 15.11.04, 11:45
              Założe nowy watek ten juz zrobił się długi ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka