09.12.04, 11:53
wiem że to nie miejsce na takie pytania ale może któraś z Was poleci mi
dobrego ginekologa w Krakowie, który poprowadzi ciążę (najlepiej takiego, u
którego też będę mogła wykonać USG)
Obserwuj wątek
    • gagat101 Re: lekarz 09.12.04, 15:06
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=18090&w=11907544

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka