Dodaj do ulubionych

Monitoring-prosze o interpretacje

15.03.05, 18:48
Po miesiacu brania Bromka (1/2 tabl dwa x dziennie):
Byłam na monitoringu - 1szy raz.
9dc. Gin napisał:' W jajniku prawym pecherzyk Graafa o śr 11mm, w lewym 10
mm. Endometrium szer. 6 mm.
Teraz mam przyjsc 11dc.

Prosze Was dziewczynki o interpretację wyniku.Napiszcie, czy wielkosc
pecherzykow jest ok w stosunku do dc (a cykle mam 28-29). no i czy to dobrze
wróży.(ostatnia diagnoza gna była- jednofazowe cykle-brak owu).

Obserwuj wątek
    • emania29 Re: Monitoring-prosze o interpretacje 15.03.05, 20:41
      Cześć nie jestem ekspertem w tej sprawie (robie monitoring drugi cykl) ale mogę
      ci powiedzieć jak to jest u mnie. W poprzednim cyklu w 10dc miałam pęcherzyk w
      lewym jajniku 16mm a w prawym 10mm a endom... 7mm w 13dc w lewym jajniku
      pęcherzyk się wchłonął i miałam w prawymm 22mm a endo 9mm w 17 dc bylo po owu.
      A w tym cyklu poszłam w 11dc i mam pecherzyk 19mm a endo 7mm jutro w 13dc ide
      sprawdzić czy pękł czy nadal rosnie
      Jesli chodzi o Ciebie to wydaje mi się że jak na 9dc to masz bardzo ładny
      pęcherzyk i endo wszystko na dobrej drodze POWODZENIA
      Ps też mam cykle 28dniowe
    • fiamma75 Re: Monitoring-prosze o interpretacje 15.03.05, 22:26
      W 9dc miałam pęcherzyk wielkości 14 mm - cykl ok. 29 dniowe.
    • izutek Re: Monitoring-prosze o interpretacje 16.03.05, 09:32
      espana, nie martw sie jeszcze. Ja wlasnie mam nadzieje dizsiaj zakonczyc
      monitroing - potwierdzajac pekniecie pecherzyka na usg.
      Cykla mam 30-33 dniowe. na pierwszych dwoch wizytach pecherzyki "staly" w
      miejscu - mialy max 9mm, a na trzeciej wizycie - juz 14, pozniej 19 i na
      ostatniej juz 25x18. Endo mialam na pierwszej wizycie 7mm, a od kolejnej juz
      12,4mm. Dodam, ze na usg chodzilam co drugi dzien. Nie bralam zadnych lekarstw.
      dzisiaj jest moj 23dc i owu byla prawdopodobnie wczoraj (wg wielkoscie
      pecherzyka i testu owu, ktory wyszedl b. pozytywny tego samego dnia co usg -
      czyli przedwczoraj).
      Takze spokojnie poczekaj do swojej kolejnej wizyty - i koniecznie daj znać!
      powodzenia!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka