espana1
15.03.05, 18:48
Po miesiacu brania Bromka (1/2 tabl dwa x dziennie):
Byłam na monitoringu - 1szy raz.
9dc. Gin napisał:' W jajniku prawym pecherzyk Graafa o śr 11mm, w lewym 10
mm. Endometrium szer. 6 mm.
Teraz mam przyjsc 11dc.
Prosze Was dziewczynki o interpretację wyniku.Napiszcie, czy wielkosc
pecherzykow jest ok w stosunku do dc (a cykle mam 28-29). no i czy to dobrze
wróży.(ostatnia diagnoza gna była- jednofazowe cykle-brak owu).