ewaq
02.05.05, 22:35
na dodatek niedoświadczona, przez co za wcześnie wysłała wiadomość. Czytam
tutejsze "ciążowo-staraniowe" fora od kilku ładnych miesięcy, ale dopiero
teraz odważyłam się zarejestrować i napisać. Pewnie w dużej mierze to
dlatego, że prawie miesiąc temu odstawiłam pigułki i rozpoczęliśmy (niemal w
rocznicę naszego ślubu) z mężulem starania. Nieznane są mi jeszcze efekty, bo
zupełnie nie wiem ile czasu mam teraz czekać na ewentualną @. Może któraś z
Was mnie oświeci, czy ten cykl powinnam liczyć od pierwszego dnia bez pigułek
(to chyba raczej mało prawdopodobne), czy od pierwszego dnia minionej @
(chociaż to jeszcze przecież nie była taka prawdziwa @, tylko "pigułowa"),
czy może też od pierwszego dnia po tej teoretycznej juz 7-mio dniowej
przerwie, w której to występuje @. Pomóżcie dziewczyny!