09.06.05, 10:18
Proszę, czy mogłybyście polecić dobry test ciążowy? Sprawdzony, w miarę
pewny.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • annalalik Re: test? 09.06.05, 10:32
      Quick View
      • annalalik Re: test? 09.06.05, 10:33
        Źle napisałam hihi - QUICK VUE
    • pszczolaasia Re: test? 09.06.05, 10:36
      ja robiłam zawsze pre-testsmile
      • patrysia55 Re: test? 09.06.05, 10:43
        ja, jak zaciążyłam, to mi wszystkie 3 pokazały ( przed @ rzecz jasna) tyle,że z
        jednym stałam przy oknie żeby widzieć drugą kreskę ale była!!!!! smile))
    • asiulka1976 Re: test? 09.06.05, 10:47
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=586&w=24091135&v=2&s=0
      • agabilinska2 Re: test? 09.06.05, 11:35
        QV - ale za szybko pokazuje!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka