Dodaj do ulubionych

hotel Houda Beach Club 3+ z Rainbow Tours

IP: *.chello.pl 05.07.07, 17:30
Witam,
czy ktos z Was byl w tym hotelu? Bardzo prosze o komentarze, dodam, ze jade
tam na pocztaku sierpnia z 1,5 rocznym dzieckiem.

Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • Gość: Gracek Re: hotel Houda Beach Club 3+ z Rainbow Tours IP: *.aster.pl 09.07.07, 20:30
      witaj,

ja wybieram się z tego samego biura, ale do Ruspiny 4*. Podobno hotel Houda
      oferuje dużo atrakcji dla dzieci i jest blisko plaży. minusem podobno jest to,
      że do wszystkiego są tam kolejki w sezonie.Mówię oczywiście o wszelakich
      sportach, nie wspominając o basenie. hotel oferuje bardzo dużo pokoi i sporo
      tam jest rodzin z dziećmi. Jeżeli to wam nie przeszkadza to myslę, że jest to
      dobra propozycja. Osobiście tam nie byłem, ale w biurach podróży oraz na forach
      poczytałem. Nawet sam miałem się tam wybrać. Nie mam dzieci, więc wybrałem coś
      spokojniejszego ;-) Miłego wypoczynku
    • Gość: marzena Re: hotel Houda Beach Club 3+ z Rainbow Tours IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.07, 20:45
      Tydzień temu wróciłam ztego hotelu.Jestem naprawdę mile
      zaskoczona,czyściutko,pięknie,miła obsługa,animatorzy caly czas działają
      (angielski,francuski choć gestykulacja też).Jedzenie do wyboru do koloru choć
      czasem czeba chwilę postaćw kolejce(śniadania od 6do10, obiady w dwóch turach i
      trzeba się określić w której lepiej pasuje, to samo dotyczy kolacji po prostu
      cały czas ma się ten sam stolik)Dla dziecka jest mleko i rożne płatki,wszelakie
      pieczywo,dżemy,sery białe(rewelacja)i żółte, naleśniki,omlety(bez dodatków)
      jajecznica itp,nie polecam wędliny i parówek.Możę Pani się niczego nie obawiać
      jest OK.Trochę biurokracji z kartą meldunkową,pokazać na dziecko i pokój też
      będzie ok,kąpiel dziecka wskazana w umywalce bo w wannie czasem nie ma ciepłej
      wody.Na basenach i nad morzem wskazany poranny spacer w celu zarezerwowania
      sobie odpowiedniego miejsca(wystarcz położyć ręcznik)To tyle życzę udanego
      wypoczynku!!!A jest całodobowy punkt lekarski.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka