Gość: Kriobank Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: *.icpnet.pl 18.05.06, 21:18 Kriobank - Białystok !!! Odpowiedz Link
Gość: cottonka Novum ICSI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.06, 15:40 przy bardzo słabym ansieniu (300 tys. i wysokim FSH meza 36 ) poki co jest beta. Pzrede mna pierwsze usg. Oby były piekne widoczki. I ICSI niewyspał w Gdańskiej Invikcie Odpowiedz Link
Gość: Alicja Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.06, 09:47 Novum Odpowiedz Link
Gość: MARZENKKA Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: *.inteligo.com.pl 08.06.06, 09:59 Invimed dr.Rokicki przy pierwszym stymulowanym cyklu i staraniach naturalnych. Mam już swije szczęście. Odpowiedz Link
Gość: bachus Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: 213.17.223.* 21.10.06, 11:50 Klinika IFV Kraków - dr J. Janeczko!!!!! Odpowiedz Link
Gość: Lena Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: *.nsa.gov.pl 25.10.06, 11:26 InviMed - dr Dworniak pierwsze ISCI )))))))))))))))Doktorze serdecznie dziękujemy !! Odpowiedz Link
magdazeb0 Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! 30.10.07, 21:19 pomóżcie nie wiem czy novum czy gameta w łodzi Odpowiedz Link
Gość: annamarc Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.06, 13:01 Gameta - prof.i dr Radwan wspólnie w zeszłe wakacje przeprowadzili stymulacje do ICSI i 21 maja br. na świat przyszła Marysia - 10 pkt, 53 cm., 2850 g. Diagnoza prof. była od początku ICSI, nie chcieliśmy uwierzyć i rok straciliśmy na inseminacje w innym gabinecie ale na szczęście wróciliśmy. Dziewczyny wytrwałości. Odpowiedz Link
kuba4u Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! 14.06.06, 17:32 Macierzyństwo Kraków!!!!! Odpowiedz Link
mtok7 Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! 18.06.06, 11:32 PROVITA, Katowice po ICSI za pierwszym razem, mam termin na lipiec. Odpowiedz Link
agni71 Re: Novum 18.06.06, 12:26 W sumie jedno ICSI, 3 transfery, 2 - udane! A lekarze zajmowali się nami różni. Najpierw proswadził nas dr Zamora, pierwszy transfer robił dr Lewandowski, drugi (mrozaczki) Zamora, a trzeci (mrozaczki) Taszycka. Polecam jako prowadzącą szczególnie tę ostatnią, bo bardzo sensowna, wszystko dobrze tłumaczy. aga Odpowiedz Link
Gość: Eli BS AMB DR Domitrz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.06, 09:57 Mnie się udało podwójnie, I INVITRO, w Białymstoku na AMB Polecam Odpowiedz Link
Gość: kiksa SALVE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.06, 15:39 Salve w Łodzi - II ICSI, bliżniaki Odpowiedz Link
takaga Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! 23.07.06, 19:09 nam sie udało w Szczecinie u dr Rafała Kurzawy (Unii Lubelskiej). Pierwsze ICSI zaowocowało juz dzisia 5cio miesieczna córeczką Odpowiedz Link
takaga Szczecin - dr Rafał Kurzawa - ICSI - Unii Lubel. 23.07.06, 19:10 takaga napisała: > nam sie udało w Szczecinie u dr Rafała Kurzawy (Unii Lubelskiej). Pierwsze ICSI > > zaowocowało juz dzisia 5cio miesieczna córeczką Odpowiedz Link
Gość: moskirz Re: Szczecin - dr Rafał Kurzawa - ICSI - Unii Lub IP: *.globalconnect.pl 03.06.07, 09:58 podpisuje sie pod takaga.. moja córcia ma obecnie 1m-c i 3 dni isci udało sie za 1 razem Odpowiedz Link
Gość: Katarina Re: Szczecin - dr Rafał Kurzawa - ICSI - Unii Lub IP: 81.190.124.* 04.06.07, 21:08 Chciałabym zapytać o orientacyjne koszty isci w szczecinie. Przymierzam się do tego na razie mentalnie , ale jeśli do jesieni nic się nie zmieni, to będę chciała spróbować. Dzięki z góry za info Odpowiedz Link
Gość: gość Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.06, 23:44 Invicta Gdańsk- za pierwszym razem)!!!Dr łukaszuk Odpowiedz Link
Gość: anna Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: *.chello.pl 05.03.07, 19:07 lie to wszystko kosztowalo w invicie tez tam sie wybieram Odpowiedz Link
Gość: anna Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: *.chello.pl 05.03.07, 19:07 lie to wszystko kosztowalo w invicie tez tam sie wybieram Odpowiedz Link
Gość: ada_12 Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: *.187.240.14.ip.airbites.pl 14.04.08, 23:42 Ferti-Med Bielsko Po drugim ICSI, z trzech eskimosków mamy jednego. Odpowiedz Link
marcelaga Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! 15.08.06, 22:50 Mnie się udało zajść w ciążę w zwykłej ale wspaniałej lecznicy u wspaniałego ginekologa, a w klinice leczenia niepłodności nic nie wychodziło, wydałam kupę kasy i do tego lekarz był okropny który zresztą pozbawił mnie wszelkich nadzieji. CHCĘ PODKREŚLIĆ ŻE WSPANIALI LEKARZE KTÓRZY ZNAJĄ SIĘ NA RZECZY LECZĄ NIE TYLKO W KLINIKACH LECZENIA BEZPŁODNOŚCI!!!! Pozdrawiam Odpowiedz Link
Gość: gość portalu Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: *.dnet.pl 16.08.06, 21:15 Medicor Rzeszów-1 ICSI Odpowiedz Link
natalka121 Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! 17.08.06, 16:12 Klinika IVF Dr Janeczko Kraków -udało się pierwsze IVF! bd.lilypie.com/4ChBp2.png Odpowiedz Link
Gość: gość Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: *.autocom.pl 17.08.06, 21:34 Także dr.Janeczko.Klinika IVF Kraków Odpowiedz Link
mila_do_nieba Klinika IVF dr Janeczko Kraków 19.08.06, 13:17 widzę, że jest nas coraz więcej )) Odpowiedz Link
ala_kulik Kriobank-Białystok- dr Wasilewski 21.08.06, 13:06 Bliźniaki, ale z powodu ciężkiej wady serca, jedna córeczka zmarła w 36 tyg. Mamy za to wspaniałą Karolinkę. Odpowiedz Link
malina9610 Re: Salve-dr S. 27.12.06, 17:10 napisz coś więcejJESTEM PO 1 IVI.CZEKAM NA REZULTAT.CO SąDZISZ O DR SOBKIEWICZU Odpowiedz Link
mona255 Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! 01.09.06, 22:21 siemanko.Ja mam za sobą trzy lata jeżdzenia od lekarza do lekarza i słuchania za każdym razem co innego, innej diagnozy. Naszczęście trafiłam na ogłoszenie w gazecie lubelskiej Kliniki Leczenia Niepłodności w Lublinie ABOVO. Trzy miesiące wizyt i zaszłam szczęśliwie w ciążę.Teraz ma śliczną, zdrową 3-letnią córcię i planuję drugiego bobasa. Zawdzięczam to wysoce wykwalifikowanym lekarzom pracującym w w/w klinice. Serdecznie polecam dziewczynom z woj. Lubelskiego i okolic.Naprawdę warto wierzcie mi. Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamy. Odpowiedz Link
Gość: ula Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: *.cofund.org.pl 05.09.06, 09:04 INVIMED WARSZAWA 4 X ivf w Novum - totalna porażka, rozczarowanie 5 x ivf w Invimedzie- sukces i wdzięczność Odpowiedz Link
Gość: Kasia Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: 199.67.203.* 05.09.06, 14:46 Novum i dr Zamora - Robuś ma już 7 miesięcy Odpowiedz Link
Gość: delfi206 Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.06, 15:16 Witam!Mam 23lata,jestem 5 lat w związku a od 3 lat staram sie o dziecko...bez skutku!Oboje jesteśmy zdrowi,więc co jest nie tak?Życze powodzenia wszystkim cierpliwym--ja odpuszczam-mam dość Odpowiedz Link
Gość: Ada Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: *.cable.ubr07.edin.blueyonder.co.uk 06.06.08, 23:51 Oj!Kochana!23 lata i już odpuszczasz. Ja mam 34 i próbuję od prawie 10 lat. Odpowiedz Link
Gość: GosiaO Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.07.09, 10:53 moja koleżanka współżyła bez zabezpieczenia ze swoim obecnym mężem ponad 5 lat i nic- myślała, że nie może mieć dzieci. zrobiła HSG i zaszła w ciążę po 5 mies. (musieli przesuwać wesele Odpowiedz Link
eksa Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! 19.10.06, 18:13 Doktor Janeczko- kwiecień 2006- klinika IVF w Krakowie Odpowiedz Link