Dodaj do ulubionych

Klinika, w której się udało - Ranking !!!

    • Gość: Kriobank Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: *.icpnet.pl 18.05.06, 21:18
      Kriobank - Białystok !!!
    • Gość: cottonka Novum ICSI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.06, 15:40
      przy bardzo słabym ansieniu (300 tys. i wysokim FSH meza 36 ) poki co jest
      beta. Pzrede mna pierwsze usg. Oby były piekne widoczki.
      I ICSI niewyspał w Gdańskiej Invikcie
    • Gość: Alicja Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.06, 09:47
      Novum
      • Gość: MARZENKKA Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: *.inteligo.com.pl 08.06.06, 09:59
        Invimed dr.Rokicki przy pierwszym stymulowanym cyklu i staraniach naturalnych.
        Mam już swije szczęście.
      • Gość: bachus Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: 213.17.223.* 21.10.06, 11:50
        Klinika IFV Kraków - dr J. Janeczko!!!!!
        • Gość: Lena Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: *.nsa.gov.pl 25.10.06, 11:26
          InviMed - dr Dworniak pierwsze ISCI smile)))))))))))))))Doktorze serdecznie
          dziękujemy !!
      • magdazeb0 Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! 30.10.07, 21:19
        pomóżcie nie wiem czy novum czy gameta w łodzi
    • Gość: annamarc Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.06, 13:01
      Gameta - prof.i dr Radwan wspólnie w zeszłe wakacje przeprowadzili stymulacje
      do ICSI i 21 maja br. na świat przyszła Marysia - 10 pkt, 53 cm., 2850 g.
      Diagnoza prof. była od początku ICSI, nie chcieliśmy uwierzyć i rok straciliśmy
      na inseminacje w innym gabinecie ale na szczęście wróciliśmy.
      Dziewczyny wytrwałości.
      • Gość: pioszka Re: Kriobank w Białymstoku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.06.06, 09:48
    • kuba4u Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! 14.06.06, 17:32
      Macierzyństwo Kraków!!!!!
      • koretka12 Gameta,Łódź n/t 16.06.06, 12:30

    • mtok7 Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! 18.06.06, 11:32
      PROVITA, Katowice po ICSI za pierwszym razem, mam termin na lipiec.
    • agni71 Re: Novum 18.06.06, 12:26
      W sumie jedno ICSI, 3 transfery, 2 - udane!

      A lekarze zajmowali się nami różni. Najpierw proswadził nas dr Zamora, pierwszy
      transfer robił dr Lewandowski, drugi (mrozaczki) Zamora, a trzeci (mrozaczki)
      Taszycka. Polecam jako prowadzącą szczególnie tę ostatnią, bo bardzo sensowna,
      wszystko dobrze tłumaczy.

      aga
    • Gość: Eli BS AMB DR Domitrz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.06, 09:57
      Mnie się udało podwójnie, I INVITRO, w Białymstoku na AMB smile Polecam
    • Gość: kiksa SALVE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.06, 15:39
      Salve w Łodzi - II ICSI, bliżniaki
    • takaga Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! 23.07.06, 19:09
      nam sie udało w Szczecinie u dr Rafała Kurzawy (Unii Lubelskiej). Pierwsze ICSI
      zaowocowało juz dzisia 5cio miesieczna córeczką big_grin
      • takaga Szczecin - dr Rafał Kurzawa - ICSI - Unii Lubel. 23.07.06, 19:10
        takaga napisała:

        > nam sie udało w Szczecinie u dr Rafała Kurzawy (Unii Lubelskiej). Pierwsze
        ICSI
        >
        > zaowocowało juz dzisia 5cio miesieczna córeczką big_grin
        • Gość: moskirz Re: Szczecin - dr Rafał Kurzawa - ICSI - Unii Lub IP: *.globalconnect.pl 03.06.07, 09:58
          podpisuje sie pod takaga.. moja córcia ma obecnie 1m-c i 3 dni smile isci udało sie za 1 razem
          • Gość: Katarina Re: Szczecin - dr Rafał Kurzawa - ICSI - Unii Lub IP: 81.190.124.* 04.06.07, 21:08
            Chciałabym zapytać o orientacyjne koszty isci w szczecinie. Przymierzam się do
            tego na razie mentalnie , ale jeśli do jesieni nic się nie zmieni, to będę
            chciała spróbować. Dzięki z góry za info
            • izak28 Invicta Gdańsk n/t 06.06.07, 15:56

    • Gość: gość Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.06, 23:44
      Invicta Gdańsk- za pierwszym razemsmile)!!!Dr łukaszuk
      • Gość: anna Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: *.chello.pl 05.03.07, 19:07
        lie to wszystko kosztowalo w invicie tez tam sie wybieram
      • Gość: anna Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: *.chello.pl 05.03.07, 19:07
        lie to wszystko kosztowalo w invicie tez tam sie wybieram
      • Gość: ada_12 Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: *.187.240.14.ip.airbites.pl 14.04.08, 23:42
        Ferti-Med Bielsko
        Po drugim ICSI, z trzech eskimosków mamy jednego.
    • marcelaga Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! 15.08.06, 22:50
      Mnie się udało zajść w ciążę w zwykłej ale wspaniałej lecznicy u wspaniałego
      ginekologa, a w klinice leczenia niepłodności nic nie wychodziło, wydałam kupę
      kasy i do tego lekarz był okropny który zresztą pozbawił mnie wszelkich
      nadzieji.
      CHCĘ PODKREŚLIĆ ŻE WSPANIALI LEKARZE KTÓRZY ZNAJĄ SIĘ NA RZECZY LECZĄ NIE TYLKO
      W KLINIKACH LECZENIA BEZPŁODNOŚCI!!!!
      Pozdrawiam
    • Gość: gość portalu Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: *.dnet.pl 16.08.06, 21:15
      Medicor Rzeszów-1 ICSI
    • natalka121 Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! 17.08.06, 16:12
      Klinika IVF Dr Janeczko Kraków -udało się pierwsze IVF!

      bd.lilypie.com/4ChBp2.png
    • Gość: gość Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: *.autocom.pl 17.08.06, 21:34
      Także dr.Janeczko.Klinika IVF Kraków
      • mila_do_nieba Klinika IVF dr Janeczko Kraków 19.08.06, 13:17
        widzę, że jest nas coraz więcej smile))
    • ala_kulik Kriobank-Białystok- dr Wasilewski 21.08.06, 13:06
      Bliźniaki, ale z powodu ciężkiej wady serca, jedna córeczka zmarła w 36 tyg.
      Mamy za to wspaniałą Karolinkę.
    • ul73 Salve-dr S. 21.08.06, 19:25
      smile
      • malina9610 Re: Salve-dr S. 27.12.06, 17:10
        napisz coś więcejJESTEM PO 1 IVI.CZEKAM NA REZULTAT.CO SąDZISZ O DR SOBKIEWICZU
    • mona255 Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! 01.09.06, 22:21
      siemanko.Ja mam za sobą trzy lata jeżdzenia od lekarza do lekarza i słuchania
      za każdym razem co innego, innej diagnozy. Naszczęście trafiłam na ogłoszenie w
      gazecie lubelskiej Kliniki Leczenia Niepłodności w Lublinie ABOVO. Trzy
      miesiące wizyt i zaszłam szczęśliwie w ciążę.Teraz ma śliczną, zdrową 3-letnią
      córcię i planuję drugiego bobasa. Zawdzięczam to wysoce wykwalifikowanym
      lekarzom pracującym w w/w klinice. Serdecznie polecam dziewczynom z woj.
      Lubelskiego i okolic.Naprawdę warto wierzcie mi. Trzymam kciuki za wszystkie
      przyszłe mamy.
    • Gość: ula Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: *.cofund.org.pl 05.09.06, 09:04
      INVIMED WARSZAWA

      4 X ivf w Novum - totalna porażka, rozczarowanie
      5 x ivf w Invimedzie- sukces i wdzięczność
    • Gość: Kasia Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: 199.67.203.* 05.09.06, 14:46
      Novum i dr Zamora - Robuś ma już 7 miesięcysmile
    • anaika AM Białystok/dr Domitrz 05.09.06, 16:37
      1 ICSI udane, jestem w ósmym tygodniu
    • Gość: delfi206 Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.06, 15:16
      Witam!Mam 23lata,jestem 5 lat w związku a od 3 lat staram sie o dziecko...bez skutku!Oboje jesteśmy zdrowi,więc co jest nie tak?Życze powodzenia wszystkim cierpliwym--ja odpuszczam-mam dość
      • Gość: Ada Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: *.cable.ubr07.edin.blueyonder.co.uk 06.06.08, 23:51
        Oj!Kochana!23 lata i już odpuszczasz. Ja mam 34 i próbuję od prawie
        10 lat.
      • Gość: GosiaO Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.07.09, 10:53
        moja koleżanka współżyła bez zabezpieczenia ze swoim obecnym mężem
        ponad 5 lat i nic- myślała, że nie może mieć dzieci. zrobiła HSG i
        zaszła w ciążę po 5 mies. (musieli przesuwać wesele smile
    • w_ania Vitalmedica Poznań 14.09.06, 11:31

    • bak77 Kriobank - Białystok 28.09.06, 11:44
      Kriobank -Bialystok
      • neja Klinika IVF Kraków Dr JJ 18.10.06, 11:42
        II ISCI udało się wink
    • eksa Re: Klinika, w której się udało - Ranking !!! 19.10.06, 18:13
      Doktor Janeczko- kwiecień 2006- klinika IVF w Krakowie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka