Dodaj do ulubionych

temp. w ciąży

31.08.06, 19:46
Dziewczyny proszę napiszcie czy możliwa jest ciąza jeśli temp. nie wzrosła.
Nie mam @ ale po temp nie widać zeby była to ciąża. Czy któraś z Was tak miała.
Dzieki za pomoc
Obserwuj wątek
    • megi_25 Re: temp. w ciąży 31.08.06, 20:04
      Niestety nie mogę Ci pomóc.U mnie temperatura co prawda nie wynosiła 37
      stopni,ale jednak była wyższa niż przed owu.A jaką masz temperaturę???
    • malutka1939 Re: temp. w ciąży 31.08.06, 20:52
      wiesz mnie sie wydaje ze ja owu nie miałam, ale łudzę się może się udało. Temp.
      nie mierze przez ostatnie dni, to w ogóle jest mój 1 cykl w którym mierze temp.
      oto mój wykres:
      www.fertilityfriend.com/home/15948d
      • agulka1001 Re: temp. w ciąży 31.08.06, 22:25
        malutka,czy Ty oby mierzylas o stalej porze dnia?rano?cos to dziwnie wyglada!
        jesli masz krotkie cykle,no to owu mogla byc juz 15dnia cyklu,aleza krotko sie
        utrzymywala ta podniesiona...
        • malutka1939 Re: temp. w ciąży 31.08.06, 22:31
          ech mierzyłamidealnie codziennie o tej samej porze. Cykle mam różne, bardzo
          różne raczej dłuższe. Wiesz to chyba jednak cykl bez owu i teraz bedzie się
          ciągnął dłuuugo....
    • aneczka002 Re: temp. w ciąży 01.09.06, 07:54
      z tego co wiem nie ma na to reguły.. ja moge Ci powiedzieć ze swego krutkiego
      doswiadczenia ciążowego ze po owulce wzrosła nie wiele miałam ok 36,8 (przed
      owulką 36,4-36,6" ale jak już zbliżał się termin @ to już była 37,0 - 37,1 i
      tak się utzrymała do samego zabiegu...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka