malutka1939 31.08.06, 19:46 Dziewczyny proszę napiszcie czy możliwa jest ciąza jeśli temp. nie wzrosła. Nie mam @ ale po temp nie widać zeby była to ciąża. Czy któraś z Was tak miała. Dzieki za pomoc Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
megi_25 Re: temp. w ciąży 31.08.06, 20:04 Niestety nie mogę Ci pomóc.U mnie temperatura co prawda nie wynosiła 37 stopni,ale jednak była wyższa niż przed owu.A jaką masz temperaturę??? Odpowiedz Link
malutka1939 Re: temp. w ciąży 31.08.06, 20:52 wiesz mnie sie wydaje ze ja owu nie miałam, ale łudzę się może się udało. Temp. nie mierze przez ostatnie dni, to w ogóle jest mój 1 cykl w którym mierze temp. oto mój wykres: www.fertilityfriend.com/home/15948d Odpowiedz Link
agulka1001 Re: temp. w ciąży 31.08.06, 22:25 malutka,czy Ty oby mierzylas o stalej porze dnia?rano?cos to dziwnie wyglada! jesli masz krotkie cykle,no to owu mogla byc juz 15dnia cyklu,aleza krotko sie utrzymywala ta podniesiona... Odpowiedz Link
malutka1939 Re: temp. w ciąży 31.08.06, 22:31 ech mierzyłamidealnie codziennie o tej samej porze. Cykle mam różne, bardzo różne raczej dłuższe. Wiesz to chyba jednak cykl bez owu i teraz bedzie się ciągnął dłuuugo.... Odpowiedz Link
aneczka002 Re: temp. w ciąży 01.09.06, 07:54 z tego co wiem nie ma na to reguły.. ja moge Ci powiedzieć ze swego krutkiego doswiadczenia ciążowego ze po owulce wzrosła nie wiele miałam ok 36,8 (przed owulką 36,4-36,6" ale jak już zbliżał się termin @ to już była 37,0 - 37,1 i tak się utzrymała do samego zabiegu... Odpowiedz Link