Dodaj do ulubionych

Testowałam...

05.07.07, 07:10
...i niestety wyszla tylko jedna kreska, jednak jest to na 4 dni przed
spodziewanym okresem. CZy (jesli nie dostane @) moge go powtorzyc w dniu
okresu i miec nadzieje, ze wyjdzie pozytywny. Czy ktoras z Was tak miala??
Obserwuj wątek
    • sotie Re: Testowałam... 05.07.07, 08:50
      ja tak nie mialam, ale nie zaszkodzi spróbować wink
      zawsze jest nadzieja. trzymam kciuki i pozdrawiam smile
    • negali Re: Testowałam... 05.07.07, 12:46
      ewela221 - trzymam kciuki także za Ciebie, daj znać co wyszło.
    • ewela221 Re: Testowałam... 05.07.07, 19:16
      dzieki negali - napewno napisze.
      • ewela221 Re: Testowałam... 10.07.07, 08:02
        Niestety... brak ciąży sad(
    • kasia2705 Re: Testowałam... 05.07.07, 19:44
      Wiele z nas tak mialo. To normalne. Ja mialam (-) wynik 12dpo a 2 dni pozniej
      (+) Zatestuj w dniu spodziewanej miesiaczki. Powodzenia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka