ewela221 05.07.07, 07:10 ...i niestety wyszla tylko jedna kreska, jednak jest to na 4 dni przed spodziewanym okresem. CZy (jesli nie dostane @) moge go powtorzyc w dniu okresu i miec nadzieje, ze wyjdzie pozytywny. Czy ktoras z Was tak miala?? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sotie Re: Testowałam... 05.07.07, 08:50 ja tak nie mialam, ale nie zaszkodzi spróbować zawsze jest nadzieja. trzymam kciuki i pozdrawiam Odpowiedz Link
negali Re: Testowałam... 05.07.07, 12:46 ewela221 - trzymam kciuki także za Ciebie, daj znać co wyszło. Odpowiedz Link
kasia2705 Re: Testowałam... 05.07.07, 19:44 Wiele z nas tak mialo. To normalne. Ja mialam (-) wynik 12dpo a 2 dni pozniej (+) Zatestuj w dniu spodziewanej miesiaczki. Powodzenia Odpowiedz Link