Dodaj do ulubionych

Invimed w-wa

13.10.07, 09:49
dziewczyny, czy to prawda, że w invimedzie przyjmują pacjentki do
leczenia niepłodności tylko do południa, a po południu tylko te z
ciążą? czy któraś z Was chodzi inaczej? bo ja mam już dość
zwalniania się z pracy i spowodowanego z tym stresu i zastanawiam
się nad zmianą kliniki albo może lekarza...? może poza kliniką też
dobrze leczą?
Obserwuj wątek
    • nadzieja1122 Re: Invimed w-wa 13.10.07, 10:17
      Nie wiem jak inni lekarze ale mój dr. przyjmuje też po południ ja byłam też i o
      18, 14, 15 musisz zadzwonić i zapytać w recepcji
    • Gość: insomnia0 Re: Invimed w-wa IP: *.aster.pl 21.10.07, 19:46
      ja zaszłam w ciaze..i dr Rokicki powiedział mi ze oni ni prowadza ciaz tylko
      lecza nieplodnosc..i musialam zmienic lekarza prowadzacego. Tak wiec nie
      wiem..czy tylko mi tak powiedzial ale wychodziloby ze wogole kobiety w ciazy tam
      nie prowadza ciazy.. nawet po poludniuwink
      • elizabethh1 Re: Invimed w-wa 02.11.07, 16:41
        Zaszłam w ciążę dzięki in vitro w Invimedzie właśnie.Wizyty miałam
        głównie rano ale częściowo było to związane z badaniami, które można
        zrobić tylko rano.A potem prowadziłam tam ciążę u dr Karwackiej i
        wizyty były tylko po południu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka