piagetto
13.10.07, 09:49
dziewczyny, czy to prawda, że w invimedzie przyjmują pacjentki do
leczenia niepłodności tylko do południa, a po południu tylko te z
ciążą? czy któraś z Was chodzi inaczej? bo ja mam już dość
zwalniania się z pracy i spowodowanego z tym stresu i zastanawiam
się nad zmianą kliniki albo może lekarza...? może poza kliniką też
dobrze leczą?