Dodaj do ulubionych

Śląsk - którą klinike wybrać

19.03.09, 16:54
witam,
staramy się z mężem o dziecko 9 cykl. Dwa razy miałam monitorowanie cyklu - jajeczko jest.Natomiast mąż ma niezbyt dobry wynik badania nasienia.Mój ginekolog chce nas wysłać do Bytomia, do Poradni Leczenia Niepłodności przy Szpitalu Specjalistycznym nr 2.
I teraz moje pytanie : czy uważacie,że jest to właściwy wybór ? Czy w takiej poradni zajmują się pacjentami z równie należytą uwagą, co w prywatnych klinikach ?
Czytam na forum bardzo dobre opinie o Provicie.
Doradźcie mi co wybrać.
Nie chciałbym tracić kolejnych miesięcy - raz,że na każdą wizyte trzeba czekać, dwa : na ewentualne zmiany lekarzy.

Z góry dziękuję za pomoc smile
Obserwuj wątek
    • dronka3 Re: Śląsk - którą klinike wybrać 20.03.09, 16:29
      ja zaszłam w ciążę w Antrum u doktora Horaka, który też przyjmuje w tym
      szpitalu. tam też przeszłam dwie laparoskopie i urodziłam syna.
      • mint.royal Śląsk - którą klinike wybrać 20.03.09, 17:45
        ale w sumie i tak leczyłaś się u niego prywatnie ?
        znalazłam zarchwizowany już wątek na ten temat i przeważały opinie,że w szpitalu i tak za badania trzeba płacić,a na koniec i tak cię odsyłają do prywatnej kliniki....
        • Gość: miki Re: Śląsk - którą klinike wybrać IP: 83.238.23.* 20.03.09, 17:55
          ja też chodze do bytomia z tym że do prywatnego gabinetu doktor
          Mitas i jestem baaaaaaaaaaaaaardzo zadowolona, zrobiła mi wiele
          rzeczy które inni bagatelizowali, m.in. histeroskopie i hsg z takim
          skutkiem że udało się przetkać jajowody i to obydwa. wszystko to
          miałam na NFZ i to w ciągu miesiąca- pierwsza wizyta u niej chyba 12
          listopada była, 25 już miałam histeroskopie a 2 tygodnie później
          hsg.co najważniejsze - nie naciąga na dodatkowe koszty,
          • mint.royal Śląsk - którą klinike wybrać 21.03.09, 19:49
            czyli chodziłaś do niej prywatnie,ale badania i tak robili Ci w szpitalu na NFZ ?
            a na pierwszą wizytę zapisywałaś się do niej prywatnie,czy do szpitala ?
            i jak długo czekałaś na wizytę ?
            wszystkie badania trochę kosztują,więc wiadomo - jeśli można lepiej to zrobić na NFZ....

            tylko właśnie nie wiem, czy wybrać szpital w Bytomiu plus prywatne "konsultacje" czy od razu np.Provite.
            Akurat do Provity mam bliżej smile
        • dronka3 Re: Śląsk - którą klinike wybrać 20.03.09, 22:19
          owszem, prywatnie. i robiłam te wszystkie płatne badania, ale naprawdę nie
          żałuję, wiem po co to robiłam.
          • Gość: Niecierpliwa Re: Śląsk - którą klinike wybrać IP: 95.160.253.* 22.03.09, 17:57
            Witamsmile) ja leczylam sie w Bytomiu prywatnie u pani dr... przez
            rok.Stracony czas( ale to moje zdanie ) zaszlam w ciaze w
            Provicie.Po odpowiednim leczeniu.Pozdrawaim.
            • Gość: ZyczliwaX co tu dużo pisać poczytajcie na temat na forum ... IP: *.chello.pl 06.04.09, 21:29
              zobaczcie na nasz bocian jakie ma "opinie" ten lekarz...
              a potem sama zaryzykuj.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka