witam,
staramy się z mężem o dziecko 9 cykl. Dwa razy miałam monitorowanie cyklu - jajeczko jest.Natomiast mąż ma niezbyt dobry wynik badania nasienia.Mój ginekolog chce nas wysłać do Bytomia, do Poradni Leczenia Niepłodności przy Szpitalu Specjalistycznym nr 2.
I teraz moje pytanie : czy uważacie,że jest to właściwy wybór ? Czy w takiej poradni zajmują się pacjentami z równie należytą uwagą, co w prywatnych klinikach ?
Czytam na forum bardzo dobre opinie o Provicie.
Doradźcie mi co wybrać.
Nie chciałbym tracić kolejnych miesięcy - raz,że na każdą wizyte trzeba czekać, dwa : na ewentualne zmiany lekarzy.
Z góry dziękuję za pomoc