Dodaj do ulubionych

Rezerwa-ile litrów

IP: *.pgnig.pl 22.01.04, 12:54
Może wiecie przy ilu litrach paliwa w baku (45L Nowa Fiesta) włącza się
rezerwa. Przypuszczam że wielu modelach samochodów o baku 45l rezerwa włącza
się przy podobnej ilości paliwa w baku??
Obserwuj wątek
    • Gość: Adam W. Re: Rezerwa-ile litrów IP: *.acn.pl 22.01.04, 20:55
      Cos około 5 litrów.
      • Gość: TO JA Re: Rezerwa-ile litrów IP: *.honeywell.com 22.01.04, 20:59
        Nie ufaj zadnym swiatelkom ani wskaznikom. Woz ze soba zapasowa banke a na
        codzien operuj powyzej polowy baku, chyba ze chcesz miec podobne przygody do
        moich z czasow studenckich kiedy jezdzilo sie na zapachu. Pozdrowienia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka