Gość: FiiLL IP: *.pgnig.pl 22.01.04, 12:54 Może wiecie przy ilu litrach paliwa w baku (45L Nowa Fiesta) włącza się rezerwa. Przypuszczam że wielu modelach samochodów o baku 45l rezerwa włącza się przy podobnej ilości paliwa w baku?? Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: TO JA Re: Rezerwa-ile litrów IP: *.honeywell.com 22.01.04, 20:59 Nie ufaj zadnym swiatelkom ani wskaznikom. Woz ze soba zapasowa banke a na codzien operuj powyzej polowy baku, chyba ze chcesz miec podobne przygody do moich z czasow studenckich kiedy jezdzilo sie na zapachu. Pozdrowienia Link Zgłoś